خانه / تکنولوژی / U11 Life اولین گوشی شرکت HTC است که اندروید ۹ پای را دریافت می‌کند!
کاکوفایل

U11 Life اولین گوشی شرکت HTC است که اندروید ۹ پای را دریافت می‌کند!

HTC_U11_life U11 Life اولین گوشی شرکت HTC است که اندروید 9 پای را دریافت می‌کند!

طبق ادعای وبسایت Ubergizmo، اندروید ۹ پای برای گوشی HTC U11 Life منتشر شد. این اولین به روزرسانی بزرگ شرکت HTC بعد از انتشار رسمی اندروید پای در ماه آگوست، برای گوشی‌هایش است.

Android-Pie-HTC-Phones-696x362 U11 Life اولین گوشی شرکت HTC است که اندروید 9 پای را دریافت می‌کند!

گوشی هوشمند HTC U11 در تابستان سال ۲۰۱۷ معرفی شد و مجهز به اندروید نوقا بود و مدت کوتاهی بعد از ورود به بازار اندروید اوریو برای آن در دسترس کاربران قرار گرفت. این مدل بعد از معرفی گوشی پرچم‌دار جدید شرکت یعنی مدل +HTC U12 در سال ۲۰۱۸ به حاشیه رانده شده بود. با این حال منطقی به نظر می‌رسد گوشی مدل U11 Life بعد از دریافت اندروید اوریو، نخستین کاندیدای دریافت نسخه جدید اندروید ۹ پای باشد. زیرا از طرف دیگر باید این نکته را نیز در نظر گرفت که این مدل از خانواده گوشی‌های اندروید وان است.

محصولات مبتنی بر اندروید وان نیازمند به روزرسانی نرم‌افزاری مرتب طبق زمان بندی مشخص هستند. با این حال مدل US که توسط T-Mobile به فروش می‌رسد و تحت نظارت HTC Sense قرار دارد، هنوز این به‌روزرسانی را دریافت نکرده است. ولی اکنون اندروید ۹ برای نسخه Life در دسترس است. این بدین معنا خواهد بود که در آینده نزدیک می‌توان انتظار داشت دیگر دستگاه‌های HTC نیز این به روزرسانی را دریافت نمایند. به علاوه شرکت اعلام کرده است سه مدل گوشی شامل U12+، U11 و +U11 نیز در ادامه از اندروید ۹ پای برخوردار خواهند شد.

نوشته U11 Life اولین گوشی شرکت HTC است که اندروید ۹ پای را دریافت می‌کند! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *