خانه / تکنولوژی / BOE یکی از مضنونان خرید فناوری سرقت شده نمایشگر منعطف OLED سامسونگ
کاکوفایل

BOE یکی از مضنونان خرید فناوری سرقت شده نمایشگر منعطف OLED سامسونگ

می‌دانیم که سامسونگ از شرکت های پیشرو تولید کننده نمایشگر است. آنها سالهاست که نمایشگر امولد تولید می کنند و در توسعه آن پیشرو هستند. نمایشگر امولد منعطف را چهار سال پیش روی موبایل های تجاری خود استفاده کردند و حالا که سال ۲۰۱۹ قطعاً سال نمایشگرهای منعطف جدی تر است خود را برای تقاضای بالای بازار آماده کرده اند. در حقیقت آنها انتظار دارند که از این پیشرو بودن خود بتوانند سود خوبی را کسب کنند. همه چیز خوب پیش می‌رفت تا اینکه فناوری نمایشگر اولد منعطف سامسونگ لو رفت. امروز خبر می رسد که BOE یکی از مضنونان خرید فناوری سرقت شده نمایشگر منعطف OLED سامسونگ است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

شرکت چینی BOE را چند صباحی است که بیشتر می شناسیم. نام این شرکت به سبب تولید نمایشگرهای منعطف امولد برای هوآوی و البته اخیرا شایعه استفاده از پنل این شرکت برای نمایشگر Infinity O گلکسی A8s بیشتر شنیده می شود.

طبق ادعای سامسونگ با لو رفتن فناوری ساخت نمایشگر امولد منعطف آنها، این شرکت انتظار دارد در سه آتی متحمل ضرر ۵.۸ میلیارد دلاری شوند و ضرر خالص ۸۹۰ میلیون دلاری را تجربه کنند. این به دلیل شکست انحصار این فناوری که در اختیار سامسونگ بود، است.

هرچند سامسونگ شکایت هایی را انجام داده است ولی به نظر می رسد که دو شرکت چینی فناوری لو رفته نمایشگر منعطف امولد سامسونگ را خریده اند و دو شرکت نیز در تلاش برای خریدن آن بوده اند. در میان این مظنونین نام شرکت چینی BOE نیز دیده می شود.

نمایشگر منعطف بخش بسیار با اهمیتی برای گجت های مختلف که در سالهای آتی نقش مهمی را در بازار اجرا خواهند کرد برای سامسونگ داشت. هرچند که این دعوای حقوقی عموماً خروجی مثبتی ندارد اما سامسونگ در تلاش برای احقاق حق خود است.

نظر شما درباره این رخداد چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *