خانه / تکنولوژی / یک گوشی مرموز از ویوو (Vivo) با طراحی جذاب لو رفت
کاکوفایل

یک گوشی مرموز از ویوو (Vivo) با طراحی جذاب لو رفت

ویوو شرکتی است که با تولید ویوو نکس اس، ویوو اپکس و ویوو نکس با دو نمایشگر نشان داده در خط مقدم نوآوری است. شنیدن این لقب هر چند تا چند سال پیش برای برندهای چینی خیلی عجیب بود اما حالا حقیقت محض به شمار می رود و باید از بت‌پرستی برندهای بزرگ دست شست. امروز یک گوشی مرموز از ویوو (Vivo) با طراحی جذاب لو رفته که در ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد، با ترنجی همراه باشید.

موبایل جدید ویوو

موبایل جدید ویوو

همانطور که در دو تصویر بالا که اصلا مشخص نیست دقیقا چه چیزی است، می بینید؛ باید تصور که موبایل از ویوو را داشته باشید. اگر این یک موبایل باشد می توان گفت که یک سادگی بسیار سخت در آن وجود دارد. تا کنون سامسونگ تلاش های زیادی برای تولید یک موبایل شیشه ای بسیار یکپارچه داشته است که گلکسی اس ۸ نمونه اعلای این تلاش است و با این که این روزها دو سال از تولیدش می‌گذرد، بدون شک یکی از زیباتری موبایل هایی است که تا کنون تولیدشده (خواهشا بحث حسگر اثرانگشت‌ش را به میان نیاورید، می دانم! منظور ما لبه ها و محل پیوند شیشه و فلز است) و سامسونگ هر نسل در حال بهبود آن است.

دستگاه دیگری که با دیدن این تصویر به یاد آن می افتیم، آنر مجیک است که سال گذشته شرکت آنر آن را معرفی کرد، یک دستگاه با چهار لبه خمیده که کاملا جذاب می نمود. این بار به نظر می رسد این موبایل جدید از ویوو که کدنام Waterdrop را هم دارد می خواهد دستگاهی باشد با طراحی که کاملا گرد و بدون هیچ لبه تیزی ارایه می شود.

اینکه دقیقا طرح نهایی چه شود کاملا به تخیل شما بستگی دارد اما من شخصا کاملا انتظار که یک غافلگیری جذاب از ویوو را دارم. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این دو تصویر می توانند چه موبایلی را متصور شوند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *