خانه / تکنولوژی / یک میلیون وان پلاس ۶ در مدت ۲۲ روز به فروش رسید
کاکوفایل

یک میلیون وان پلاس ۶ در مدت ۲۲ روز به فروش رسید

وان پلاس ۶ دستگاه بسیار جذابی است که هر چند پیرامون وجود بریدگی نمایشگر و عدم حضور گواهی ضد آب بودن اما به دلیل قیمت مناسب آن استقبال بسیار خوبی را شاهد بوده است. امروز خبر می رسد که یک میلیون وان پلاس ۶ فقط در مدت ۲۲ روز به فروش رسیده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا در این زمینه بیشتر صحبت کنیم.

شاید وقتی بزرگ بودن این رکورد را بفهمید که بدانید وان پلاس ۵ و وان پلاس ۵T با وجود شایستگی های ویژه، حدودا ۳ ماه (تقریبا ۴ برابر) دیرتر به این رکورد رسیدند. اجازه بدهید مقایسه کنیم، مثلا گوگل در کل سال ۲۰۱۷ تنها ۳٫۹ میلیون پیکسل به فروش رسانده است! درست است، قیمت پیکسل ها گران تر بوده و گوگل علاقه چندانی به فروش نشان نمی دهد اما به هر حال در مدت ۲۲ روز اگر یک میلیون پرچمدار از وان پلاس که یک شرکت چینی است، به فروش برسد پس باید به آن ها احسنت گفت.

این مقایسه نباید فقط با رقبیب ضعیف تر انجام شود بلکه بد نیست بدانید فروش ضعیف گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹+ در ماه اول به معنی فروش ۸٫۸ میلیون دستگاه و همچنین فروش ضعیف آیفون X به معنی فروش ۱۶ میلیون دستگاه در ماه اول است. در مجموع می توان گفت که عملکرد وان پلاس ۶ وافعا قابل ستایش است و از آن جا که این شرکت فقط پرچمدار تولید می کند (اگر وان پلاس ایکس قدیمی را در نظر نگیرید) و تمام فروش این شرکت در همین مدل ها خلاصه می شود، این باعث می شود تعداد فروش آن ها از دیگر رقبای چینی مثل هوآوی و شیائومی کمتر باشد.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید وان پلاس ۶ پرچمدار خوبی بوده است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *