خانه / تکنولوژی / یک طرح مفهومی دیگر از گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس را ببینید
کاکوفایل

یک طرح مفهومی دیگر از گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس را ببینید

ما درباره خانواده گلکسی اس ۱۰ طرح مفهومی و شایعات زیادی شنیده ایم. تقریبا می دانیم که این خانواده پرچمدار سامسونگ احتمالا ۵ عضو داشته باشد و تا حدودی آن ها را می شناسیم. امشب می خواهیم در ترنجی  یک طرح مفهومی دیگر از گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس را با هم ببینیم، با ترنجی همراه باشید.

دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم شش رنگ گلکسی اس ۱۰ (Galaxy S10) عبارت اند از: زرد، آبی، قرمز، سبز، خاکستری و مشکی. اینجا نیز بر اساس همان شایعه رنگ بندی گلکسی اس ۱۰ و احتمالا گلکسی اس ۱۰ نسخه ۵G که چهار دوربین دارد را شاهد هستیم.

به صورت کلی بعید نیست اگر فکر کنیم سامسونگ بخواهد رنگ سفید را برای تنوع بیستر به پرچمدارهای خود بازگرداند. اگر به یاد داشته باشید رنگ بندی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس تنوع خوبی داشت و رنگ بندی گلکسی اس ۱۰ نیز احتمالا از این قاعده مستثنی نیست. ما امیدواریم که سامسونگ رنگ های شادتر مثل زرد و نارنجی را هم در ذهن داشته باشد.

این طرح مفهومی گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس، هر دو دستگاه را با دوربین سلفی دوگانه نشان می دهد که احتمالا باشد. همچنین طراح مشخصا خیلی به دکمه رنگی با پورت با رنگ متفاوت علاقه داشته و این رو دستگاه را آنطور تصور نموده است. در حقیقت این دقیقا بیشتر یک طرح مفهومی است تا یک رندر نشان دهنده دستگاه واقعی.

همانطور که حتما توجه کرده اید روی لبه پایین هم خبری از جک ۳.۴ میلی متری صدا نبود. نظر شما درباره این طرح ممفهومی گلکسی اس ۱۰ چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *