خانه / تکنولوژی / یک باگ جدید در واتس‌اپ: افراد بلاک شده بازهم قادر به ارسال پیام هستند!
کاکوفایل

یک باگ جدید در واتس‌اپ: افراد بلاک شده بازهم قادر به ارسال پیام هستند!

WhatsApp-bug-allows-blocked-accounts-to-send-messages-to-those-who-blocked-them یک باگ جدید در واتس‌اپ: افراد بلاک شده بازهم قادر به ارسال پیام هستند!

اپلیکیشن پیام‌رسان واتس‌اپ که به تازگی از شر یکی از مشکلات عجیب که با ارسال کاراکترهای خاص ایجاد می‌شد، رها گشته بود، دوباره با مشکلی تازه دست و پنجه نرم می‌کند.

براساس اطلاعات منتشر شده، افرادی که در این پیام‌رسان بلاک می‌شوند، هم‌چنان قادر هستند که به فرد مورد نظر پیام ارسال کنند و این موضوع باعث ناراحتی تعدادی از کاربران شده است. با وجود این‌که یک راه‌حل غیررسمی برای این باگ بیان شده ولی هنوز توسعه‌دهندگان واتس‌اپ در رابط با مشکل مورد بحث آپدیت یا راه‌حلی موقتی را اعلام نکرده‌اند.

whatsapp-new-bug یک باگ جدید در واتس‌اپ: افراد بلاک شده بازهم قادر به ارسال پیام هستند!

گفته می‌شود برای حل این معضل باید تمامی افرادی را که بلاک کرده بودید، یک بار از بلاک خارج کرده و دوباره دسترسی آنها را مسدود نمایید. دلایل متعددی وجود دارد که کاربران را وادار می‌کند تا از گزینه بلاک استفاده کنند و درست کار نکردن این قابلیت می‌تواند باعث بروز مشکلات متعددی برای آنها گردد.

متاسفانه این مشکل نرم‌افزاری در هر دو نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن واتس‌اپ مشاهده گشته و انتظار می‌رود به‌زودی با یک بسته به‌روزرسانی توسط توسعه‌دهندگان برطرف شود. بد نیست بدانید که کمپانی فیسبوک در ماه اکتبر سال ۲۰۱۴ طی قراردادی با هزینه‌ای معادل ۲۱ میلیارد دلار اپلیکیشن مورد بحث را برای گسترش کسب و کار خود خریداری کرد.

نوشته یک باگ جدید در واتس‌اپ: افراد بلاک شده بازهم قادر به ارسال پیام هستند! اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *