خانه / تکنولوژی / یکی دیگر از گوشی های سامسونگ آتش گرفت و سبب سوختن خودرو صاحبش شد
کاکوفایل

یکی دیگر از گوشی های سامسونگ آتش گرفت و سبب سوختن خودرو صاحبش شد

گاهی اوقات در حالی که خیلی سخت در تلاش برای پیشرفت هستید، اتفاقی می افتد که می توان حکم “چوب لای چرخ” گذاشتن داشته باشد! البته عموما این اصطلاح برای موارد عمدی به کار می رود که لزوما به این خبر مربوط نمی شود اما به حال و روز ما، چرا! امروز خبر می رسد که یکی دیگر از گوشی های سامسونگ آتش گرفته و سبب سوختن خودرو صاحبش شده که در ادامه درباره جزئیات آن بیشتر صحبت می کنیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

(به دلیل حذف شدن چند باره از آپارات، در وب سایت آپلود شد)

به نظر می رسد خانمی که علاقه به افشای نام و تصویر خود ندارد، در حالی که یک گلکسی اس ۸ و یک گلکسی اس ۴ همراه با خود داشته است، متوجه بلند شدن دود از یکی از گوشی ها می شود و به محض اینکه سعی می کند ماشین را کنار بزند و پیاده شود، متاسفانه خیلی دیر شده و خودرو او آتش می گیرد. خیلی عجیب است که او متوجه نشده است کدام موبایل مسبب این حادثه شده است. او می گوید که هر دو موبایل در محل قرار دادن لیوان، قرار داشته اند و شاید دلیل اینکه نتوانسته متوجه شود که دود از کدام دستگاه بلند شده، همین بوده باشد که هر دو دستگاه در یک محل بوده اند.

با سامسونگ تماس گرفته می شود و آن ها سریعا برای بررسی مشکل به محل اعزام می شوند. هنوز پاسخ مشخصی درباره اینکه کدام دستگاه مسبب آتش شده مشخص نیست اما مشخصا سامسونگ امیدوار است مشکل از گلکسی اس ۴ قدیمی باشد تا اینکه گلکسی اس ۸ بخواهد در بازار امریکا به مشکل بخورد. پیش از این هم گلکسی نوت ۷ اما در مقیاس وسیع دچار این مشکل شده بود که باعث ارایه دو فراخوان عمومی شد.

منتظر اخبار بیشتر هستیم و به محض انتشار شما را در جریان آن قرار خواهیم داد. نظر شما اما چیست؟ مشکل از کدام یک بوده و چرا؟ پیش از این گزارش هایی درباره گلکسی اس ۴ وجود داشته اما گلکسی اس ۸ گزارش خاصی در این زمینه نداشته است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *