خانه / تکنولوژی / گوگل مشغول کار بر روی گوشی‌های پیکسل مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون ۷۱۰ برای سال ۲۰۱۹ است
کاکوفایل

گوگل مشغول کار بر روی گوشی‌های پیکسل مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون ۷۱۰ برای سال ۲۰۱۹ است

Google-working-on-a-Snapdragon-710-powered-Pixel-phone-for-2019 گوگل مشغول کار بر روی گوشی‌های پیکسل مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون 710 برای سال 2019 است

براساس برخی شایعات، شرکت گوگل در اواخر پاییز امسال ۲ اسمارت‌فون پیکسل ۳ را عرضه خواهد کرد که هر ۲ دستگاه، نمونه‌هایی ارتقایافته از مدل‌های فعلی پیکسل ۲ و پیکسل ۲ ایکس ال به شمار می‌آیند. گفته می‌شود که این گوشی‌ها توسط کمپانی فاکسکان تولید خواهند شد؛ اما ال‌جی دیسپلی پنل‌های مورد نیاز هندست‌های پیکسل ۳ آینده را تامین می‌کند. با این‌حال اکنون شایعه جدیدی مطرح شده که ادعا می‌کند گوگل، کار بر روی یک اسمارت‌فون پیکسل دیگر را آغاز نموده است و این هندست در ۶ ماهه نخست سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

Google-working-on-a-Snapdragon-710-powered-Pixel-phone-for-2019 گوگل مشغول کار بر روی گوشی‌های پیکسل مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون 710 برای سال 2019 است

اسمارت‌فون پیکسلی شایعه شده برخلاف مدل‌های پیکسل ۳ و پیکسل۳ ایکس ال از جدیدترین تراشه کمپانی کوالکام با نام اسنپ‌دراگون ۷۱۰ استفاده خواهد کرد. این پردازنده بر هندست‌های اندرویدی میا‌ن‌رده تمرکز دارد. هنوز اطلاعات چندانی پیرامون گوشی میان‌رده پیکسل در دست نیست؛ زیرا در حال حاضر تنها توسعه این محصول آغاز شده است. در حقیقت هیچ تضمینی وجود ندارد که نهایتا گوگل در سال آینده چنین دستگاه منحصربه‌فردی را عرضه نماید.

البته تصمیم گوگل مبنی بر ورود به بازار اسمارت‌فون‌های میان‌رده احتمالا تعجب‌آور خواهد بود. اما تلاش غول جستجوگر در راستای فعال نمودن بخش موبایل جدید خود که از اچ‌تی‌سی خریداری شده است، امری منطقی به نظر می‌رسد. شاید در پاییز امسال و با معرفی اسمار‌ت‌فون‌های پیکسل ۳ جدید، اطلاعات بیش‌تری در خصوص تدابیر و برنامه‌های گوگل منتشر شود.

نوشته گوگل مشغول کار بر روی گوشی‌های پیکسل مجهز به تراشه اسنپ‌دراگون ۷۱۰ برای سال ۲۰۱۹ است اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *