خانه / تکنولوژی / گوشی ZTE Nubia Z18s با دو نمایشگر لو رفت
کاکوفایل

گوشی ZTE Nubia Z18s با دو نمایشگر لو رفت

فکرش را می کردید زمانی موبایل ها آنقدر کم حاشیه شوند که جایی برای دوربین سلفی روی قاب جلویی نباشد؟! محض یادآوری می گوییم تمام موبایل های کم حاشیه ای که این روزها می بینیم اگر دو سال پیش همین روز می دیدیم، باورش نمی کردیم! حالا هر شرکتی سعی می کند به نحوی این دوربین را مدیریت کند. برخی نمایشگر را به خاطرش می شکافند (!)، برخی آن را پاپ آپ طور طراحی می کنند و برخی هم کلا حذفش می کنند! شرکت ZTE تنها عضو حالت سوم است و گوشی ZTE Nubia Z18s با دو نمایشگر لو رفته تا بگوید یک موبایل می تواند دوربین سلفی هم نداشته باشد! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گوشی کم حاشیه ZTE Nubia Z18s

گوشی کم حاشیه ZTE Nubia Z18s

این تیزر رسمی است که از گوشی کم حاشیه ZTE Nubia Z18s لو رفته و کاملا به ما نشان می دهد که با یک موبایل با دو نمایشگر رو به رو هستیم. ایده ای روسی از YOTA Phone که البته آن جا نمایشگر دوم پشت دستگاه یک نمایشگر جوهر الکترونیک تک رنگ بود اما حالا شاهد یک نمایشگر LCD رنگی رزلوشن پایین هستیم و بزرگترین کارایی آن را می توان عکاسی سلفی و چت تصویری دانست.

درباره نوع پنل، اندازه یا رزلوشن نمایشگر اصلی هیچ صحبتی نشده اما به نظر می رسد با یک دستگاه بسیار کم حاشیه رو به رو هستیم که به نظر می رسد حاشیه های لبه پایین و بالا می توانند با ارفاق هم اندازه معرفی شوند و ما این تقارن را دوست داریم.

پرچمدار ۲۰۱۸ شرکت ZTE نیز احتمالا دو نسخه داشته باشد، ZTE Nubia Z18 و Z18s

احتمالا ZTE هم همانند هموطن های خود نمونه ای ویژه از پرچمدار ۲۰۱۸ را ارایه کند و سپس یک نسخه عادی. نسخه عادی پرچمدار ۲۰۱۸ ZTE را می توان ZTE Nubia Z18 دانست که احتملا با بریدگی نمایشگری به سبک اولین مبدع در سطح تجاری آن یعنی اسنشال فون، ارایه شود. تصاویر زیر را ببینید:همینطور که می بینید لبه پایین نیز در ZTE Nubia Z18 شاهد حاشیه بیشتری است. بعید نیست که نسخه Z18s با چیپست و مشخصات پرچمدار از جمله اسنپدراگون ۸۴۵ ارایه شود اما Z18 با اسنپدراگون ۷۱۰ یا چیپستی در رده میانه! نظر شما چیست؟ فکر می کنید راه حل نمایشگر دوم برای حذف دوربین سلفی، ایده خوبی باشد؟!

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *