خانه / تکنولوژی / گلکسی A50 و گلکسی A60 با نمایشگر LCD ارایه می شوند، اولین در خانواده گلکسی A
کاکوفایل

گلکسی A50 و گلکسی A60 با نمایشگر LCD ارایه می شوند، اولین در خانواده گلکسی A

در اینکه سال ۲۰۱۹ پر تحول ترین در سال های اخیر سامسونگ موبایل است هیچ تردید نداشته باشید. آن ها قلق گیری های خود را کرده اند و به نظر می رسد که راهبرد آن ها مشخص شده است. بخشی از این راهبرد احتمالا دو عضو در خانواده گلکسی A 2019 است که با نمایشگر LCD ارایه می شود. طبق شایعات گلکسی A50 و گلکسی A60 با نمایشگر LCD ارایه می شوند و این اولین در خانواده گلکسی A است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

مشخصا سامسونگ یکی از فاکتورهایی را که در تحول خود در نظر خواهد داشت، مربوط به قیمت دستگاه های جدید خواهد بود. سامسونگ سه سالی هست که به سیم آخر زده و حتی تا پایین رده ترین موبایل های خود را هم به نمایشگر Super AMOLED مجهز کرده است. این یک فاکتور اساسی در رقابت با رقبای چینی بود اما دیگر پس از ۳ سال این حنا رنگی ندارد و چاره جدیدی باید اندیشید.

یکی از بزرگترین هزینه های موبایل را می توان نمایشگر آن دانست به خصوص زمانی که نمایشگر از نوع OLED باشد. به نظر می رسد سامسونگ در نظر دارد که حداقل دو عضو در خانواده گلکسی A 2019 را با نمایشگر LCD ارایه کند. این سبب می شود که قیمت تمام شده آن کاهش پیدا کند و بتوانند رقابت بهتری داشته باشند.

می دانیم که سال جاری باید شاهد تغییرات در نام گذاری محصولات سامسونگ هم باشیم. گفته می شود گلکسی A50 و گلکسی A60 با نمایشگر LCD ارایه می شوند و این اولین مرتبه در خانواده گلکسی A است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید با حذف نمایشگر OLED و کاهش قیمت، شاید جذب مخاطب خواهیم بود یا کاهش آن؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *