خانه / تکنولوژی / گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) را با نمایشگر Infinity O و دوربین سه گانه ببینید
کاکوفایل

گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) را با نمایشگر Infinity O و دوربین سه گانه ببینید

گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با اولین نمایشگر Infinity O یا همان سوراخ نمایشگر می تواند اولین دید ما نسبت به آن چه که سامسونگ برای آینده در نظر دارد را ارایه کند. دیروز بود که نمایشگر Infinity O گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) لو رفت و حالا در طرح مفهومی جالبی گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) را با نمایشگر Infinity O و دوربین سه گانه می بینیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

گلکسی A8s می تواند دستگاه جالبی باشد اما با توجه به نامگذاری های اخیر سامسونگ این دستگاه باید متمرکز بر بازار چین باشد، همانطور که در مراسم معرفی گلکسی ای ۶ اس و گلکسی ای ۹ اس در چین نوید رونمایی آن داده شد. اما شما چطور آن را تصور کرده اید؟ به جز نمایشگر Infinity O می تواند چطور روی گلکسی ای ۸ اس بنشیند و طراحی قاب پشتی به چه صورت است؟

گلکسی ای ۸ اس

گلکسی ای ۸ اس

گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ (Galaxy A7 2018) اولین موبایل با دوربین سه گانه سامسونگ بود که البته دوربین دلچسبی را هم ارایه نمی کرد اما برای یک میان رده در خانواده گلکسی A که هیچ وقت از دوربین آن ها توقع زیادی نبوده است، بدک نیست. حالا به نظر می رسد که گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) هم دومین دوربین سه گانه سامسونگ را خواهد داشت. حسگر اثرانگشت این بار روی قاب پشتی است و این شبیه به گلکسی ای ۹ ۲۰۱۸ و بر خلاف گلکسی ای ۷ ۲۰۱۸ است.

 

نمایشگر Infinity O گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s)

 

نمایشگر Infinity O گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با بریدگی نمایشگر دایره ای روی گوشه سمت راست تصور شده است و حاشیه لبه پایین کمترین میزان دیده شده در موبایل های سامسونگ است، البته در این رندر. گفته می شود نسبت نمایشگر به بدنه گلکسی A8s در بیشترین حد ارایه شده توسط سامسونگ خواهد بود.

نظر شما چیست؟ فکر می کنید این میان رده جدید خانواده گلکسی A بتواند جذاب تر از دیگر رقبا باشد؟

نوشته گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) را با نمایشگر Infinity O و دوربین سه گانه ببینید اولین بار در ترنجی پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *