خانه / تکنولوژی / گلکسی اس ۱۰ ۵G با اگزینوس ۹۸۲۰ و مودم اگزینوس ۵۱۰۰ مجهز خواهد شد
کاکوفایل

گلکسی اس ۱۰ ۵G با اگزینوس ۹۸۲۰ و مودم اگزینوس ۵۱۰۰ مجهز خواهد شد

هر چند سه ماه قبل از زبان مدیر بخش سامسونگ موبایل شنیدیم که گلکسی اس ۱۰ اولین موبایل ۵G سامسونگ نیست اما دو ماه پس از آن در ترنجی خواندیم گلکسی اس ۱۰پلاس ۵G چهارمین عضو خانواده گلکسی اس ۱۰ خواهد بود. برخی منابع معتقدند که شاید سامسونگ نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ را با تاخیر رونمایی کند اما اینکه با چه سخت افزاری رونمایی می شود هم اهمیت ویژه ای دارد. امروز می خوانیم که گلکسی اس ۱۰ ۵G با اگزینوس ۹۸۲۰ و مودم اگزینوس ۵۱۰۰ مجهز خواهد شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

سه ماه پیش بود که مودم ۵G اگزینوس ۵۱۰۰ رسما معرفی شد و اولین مودم سازگار با استاندارد ۳GPP بود. هر چند اگزینوس ۹۸۲۰ با سرعت بی نظیر ۲ گیگابیت بر ثانیه ارایه شده است اما به نظر می رسد که سامسونگ در نظر دارد گلکسی اس ۱۰ ۵G را با اگزینوس ۹۸۲۰ و مودم اگزینوس ۵۱۰۰ ارایه کند.

می دانیم که نسخه ۵G گلکسی اس ۱۰ در بازارهایی مثل امریکا، چین و کره جنوبی ارایه می شود. دو بازار اول همیشه وقتی سامسونگ از دو چیپست کوالکام و چیپست اگزینوس خودش استفاده کرده، چیپست کوالکام را دریافت کرده اند. اگر این خبر صحیح باشد به این معناست که سامسونگ حداقل در نسخه ۵G گلکسی ۱۰ در تمام بازارها از چیپست اگزینوس ۹۸۲۰ و مودم ۵G اگزینوس ۵۱۰۰ استفاده خواهد کرد.

با توجه به مشخصات بسیار متفاوتی که برای کوالکام اسنپدراگون ۸۱۵۰ می شنویم و به صورت رسمی برای سامسونگ اگزینوس ۹۸۲۰ دیدیم، این گمان که سامسونگ امسال را همانند سال ۲۰۱۵ و ارایه گلکسی اس ۶ و گلکسی نوت ۵ فقط به چیپست خود تکیه کند، بعید نیست. نظر شما چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *