خانه / تکنولوژی / گلکسی اس ۱۰ پلاس (Galaxy S10 Plus) مجموعا ۵ دوربین دارد
کاکوفایل

گلکسی اس ۱۰ پلاس (Galaxy S10 Plus) مجموعا ۵ دوربین دارد

چه همه … نه؟! خب البته کمی آن را تفکیک کنیم می بینیم که قابل هضم تر می شود! تا کنون بیشترین تعداد دوربین روی یک موبایل ۴ عدد بوده است. هوآوی پی ۲۰ پرو با ۳ دوربین در عقب و یک دوربین در جلو یا اچ تی سی یو ۱۲ پلاس با دو دوربین در عقب و دو دوربین در جلو! خب، این دو را با هم ترکیب کنید و بیشترین میزان برای دوربین اصلی و سلفی را برای گلکسی اس ۱۰ پلاس تصور کنید! بله، درست است، دوربین سلفی گلکسی اس ۱۰ پلاس دوگانه است و با دوربین سه گانه ای که برای دوربین اصلی آن شایعه شده می توان گفت گلکسی اس ۱۰ پلاس (Galaxy S10 Plus) مجموعا ۵ دوربین دارد. با ترنجی همراه باشید.

در ترنجی خواندیم که دو نسخه از گلکسی اس ۱۰ با حسگر اثرانگشت یکپارچه با نمایشگر و نسخه سوم با حسگر اثرانگشت کنار قاب عرضه می شوند. پیش از آن نیز در ترنجی خوانده بودیم که دوربین سه گانه به خانواده گلکسی اس ۱۰ که احتمالا ۳ عضو خواهد داشت، می آید. همچنین دو روز پیش بود که مشخص شد دوربین سوم گلکسی اس ۱۰ پلاس زاویه دید عریض است.

شاید دوربین دوم سلفی گلکسی اس ۱۰ پلاس برای عکاسی پرتره باشد

درباره دوربین دوم سلفی گلکسی اس ۱۰ پلاس مشخص نیست که چه ویژگی اضافه ای را به شما ارایه خواهد کرد اما تا کنون سابقه سامسونگ نشان می دهد که آن ها از دوربین دوم سلفی انتظار تصاویر بوکه و پرتره دارند! هر چند در شایعه دوربین عریض گلکسی اس ۱۰ پلاس خواندیم که دو عضو دیگر خانواده گلکسی اس ۱۰ احتمالا با دوربین دوگانه ای که دوربین دومش عریض ۱۲۳ درجه با رزلوشن ۱۶ مگاپیکسل و بدون لرزشگیر اپتیکال و فوکوس خودکار است، ارایه شوند. خب بعدی نیست که برای دوربین سلفی هم همین تصمیم گرفته شود.

گفته می شود دو عضو دیگر خانواده گلکسی اس ۱۰ که با نام پروژه های Beyond 0 و Beyond 1 شناخته می شوند دوربین اصلی دوگانه و دوربین سلفی تکی داشته باشند. به هر حال به یاد داشته باشید که هنوز فاصله زیادی با گلکسی اس ۱۰ داریم و هنوز یک پرچمدار معرفی نشده به نام گلکسی نوت ۹ وجود دارد، پس بهتر است شایعات گلکسی اس ۱۰ را خیلی جدی نگیرید و احتمال خطا در آن ها را در ذهن داشته داشته باشید.

شما چطور فکر می کنید؟ هر چه دوربین بیشتر، بهتر؟ آیا برای دوربین بهتر حاضر هستید گران ترین عضو یک خانواده موبایل را بخرید؟ فکر می کنید ۵ دوربین گلکسی اس ۱۰ چه مشخصاتی دارند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *