خانه / دنیای خودرو / گزارش قیمت خودروهای خارجی در بازار تهران ( ۷ فروردین ۹۷ )
کاکوفایل

گزارش قیمت خودروهای خارجی در بازار تهران ( ۷ فروردین ۹۷ )

به گزارش چرخان، بازار خودروهای خارجی در سال ۹۶ یکی از بدترین سال‌ها را پشت سر گذاشت که به دلایل مختلف نوسانات زیادی بر آن وارد شد که از جمله دلایل این اتفاق، افزایش تعرفه واردات خودروهای خارجی بود که باعث شد بعضی از خودروها تا ۱۰۰ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه نمایند. همچنین افزایش نرخ دلار از حوالی ۳۷۰۰ تومان به ۴۸۰۰ تومان، باعث شد بسیاری از خودروهای خارجی توسط شرکت‌های واردکننده شامل گرانی چندباره شوند.

در ادامه گزارش قیمت خودروهای خارجی که اغلب مدل ۲۰۱۸ هستند، تقدیم نگاه شما عزیزان می‌شود که اولین گزارش قیمتی سال ۹۷ در چرخان است که امیدواریم مورد استفاده شما واقع شود.

خودرو کم‌مصرف

اولین خودرو مورد بررسی ما در این گزارش قیمتی هیوندای سوناتا است که در مدل ۲۰۱۷ با قیمت ۲۲۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. این خودرو نسبت به بازار اسفند ماه تغییر قیمتی نداشته و با همان قیمت مورد معامله قرار می‌گیرد.

از محصولات شرکت رنو که توسط نگین خودرو به بازار عرضه می‌شود، رنو تلیسمان با مدل ۲۰۱۸ با نقدینگی ۲۶۴ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد که شامل افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی شده است. رنو کولئوس نیز دومین محصول از نگین خودرو است که در بازار آزاد با قیمت ۳۰۴ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. این خودرو نیز شامل افزایش قیمت ۴ میلیون تومانی شده است.

ایمن‌ترین خودروها

تویوتا راو۴ دیگر خودروی بازار از برند معتبر بین‌المللی است که با قیمت ۳۴۵ میلیون تومان مورد معامله قرار می‌گیرد. این خودرو نیز شامل افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی شده است. نیسان جوک اسکای‌پک نیز بدون تغییر قیمت با نقدینگی ۱۸۵ میلیون تومانی قابل خریداری است.

میتسوبیشی از دیگر برندهای موجود در بازار است که مدل میراژ آن در حال حاضر با قیمت ۹۹ میلیون تومان و بدون تغییر نسبت به بازار قبل از عید معامله می‌شود. مدل لنسر نیز در حال حاضر با افزایش قیمت یک میلیون تومانی نسبت به قبل از عید با ۱۸۱ میلیون تومان قابل خریداری است. خودروی بعدی از این برند که یکی از با کیفیت‌ترین خودروهای خارجی موجود در بازار محسوب می‌شود، مدل اوتلندر است که با قیمت ۳۱۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

دو مدل از خودروهای دی‌اس نیز بدون تغییر نسبت به بازار قبل عید معامله می‌شوند. دی‌اس ۵ با قیمت ۳۰۱ میلیون تومان و دی‌اس ۶ با قیمت ۳۲۰ میلیون تومان توسط فروشندگان عرضه می‌شود.

سانگ‌یانگ تیوولی دیگر خودروی پرطرفدار بازار است که به دلیل طراحی زیبایی که دارد از حجم بالای خرید و فروش برخوردار بوده و در حال حاضر با افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی نسبت به بازار اسفند ماه، در حال حاضر با قیمت ۱۴۸ میلیون تومان قابل خریداری است.

دو محصول با کیفیت فولکس‌واگن نیز مشمول افزایش قیمت ۳ تا ۵ میلیون تومانی شده‌اند که فولکس‌واگن پاسات در حال حاضر با قیمت ۳۰۹ میلیون تومان و فولکس‌واگن تیگوان ۳۶۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

 

قیمت خودروهای خارجی 7 فروردین 97

نوشته گزارش قیمت خودروهای خارجی در بازار تهران ( ۷ فروردین ۹۷ ) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *