خانه / دنیای خودرو / گزارش اختصاصی چرخان از گروه بهمن، پرشیا خودرو و کرمان موتور در نمایشگاه خودروی اصفهان ۹۶!
کاکوفایل

گزارش اختصاصی چرخان از گروه بهمن، پرشیا خودرو و کرمان موتور در نمایشگاه خودروی اصفهان ۹۶!

در سال گذشته نمایشگاه خودروی اصفهان دو گروه بهمن و پرشیا خودرو حضور نداشتند ولی امسال این دو در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی خودروی اصفهان ۹۶ خوب درخشیدند. در سالن نصف جهان اصفهان غرفه گروه بهمن ۳۳۰ متر مربع مساحت داشت و توانسته بود ۶ مدل خودرو شامل هاوال H2، هاوال H6، هاوال H9، بسترن B30، مزدا ۳ و وانت کاپرا را به نمایش بگذارد.

از سوی دیگر پرشیا خودرو نیز ۵ مدل از کمپانی آلمانی بی‌ام‌و شامل سدان‌های ۳۳۰i و ۵۳۰i، هاچ‌بک پنج درب ۱۲۰i، کراس‌اوور X3 و کابریولت ۲۳۰i جدید بی‌ام‌و را به نمایش گذاشته بود. از میان خودروهای به نمایش درآمده تنها دو دو خودروی ۵۳۰i سدان با رنج قیمت ۷۳۰ تا ۷۹۰ میلیون تومان و بی‌ام‌و X3 با قیمت ۵۶۰ الی ۷۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسیدند. مدل‌های دیگر نیز در سال آتی قیمت‌گذاری خواهند شد.

در سوی دیگر سالن نصف جهان نیز کرمان موتور با آوردن تمام مدل‌های هیوندای خوش درخشیده بود؛ حتی در میان خودروهای به نمایش درآمده دو دستگاه از هیوندای اکسنت با رنگ‌های متفاوت بازدیدکنندگان زیادی داشت. مدل‌های به نمایش درآمده شامل هیوندای اکسنت، النترا، سانتافه، هیوندای i20 ،i10 و سوناتا بودند؛ در این میان مسئولان کرمان موتور به غیر از دادن تخفیف‌های نمایشگاهی، طرح‌هایی برای فروش مدل‌های‌شان در دهه فجر به مراجعه‌کنندگان ارایه می‌کردند.


نوشته گزارش اختصاصی چرخان از گروه بهمن، پرشیا خودرو و کرمان موتور در نمایشگاه خودروی اصفهان ۹۶! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *