خانه / دنیای خودرو / کوییک آبان می‌آید، پراید می ماند، کیا در حال مذاکره
کاکوفایل

کوییک آبان می‌آید، پراید می ماند، کیا در حال مذاکره

کوییک آبان می‌آید، پراید می ماند، کیا در حال مذاکره

معاون بازاریابی و فروش سایپا اعلام کرد: خودرو کوئیک محصول جدید گروه خودروسازی سایپا ماه آینده وارد بازار ایران می شود و انتظار می رود در رده خودروهای کمتر از ۵۰ میلیون تومان سهم قابل توجهی را به دست آورد.

رضا تقی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار خودرونویس ضمن اعلام این خبر افزود: از ابتدای آبان ماه برنامه های معرفی به بازار این محصول آغاز می شود و در ادامه نیز برنامه های مربوط به پیش فروش این خودرو در دستور کار قرار خواهد گرفت.
وی در خصوص تاریخ عرضه سیتروئن C4 و قیمت آن اظهار کرد: با توجه به نوسانات قیمت دلار در چند ماه اخیر و بسته بودن ثبت سفارش خودرو و عدم وضعیت فعلی ثبت خودرو، هنوز قیمت قطعی و تاریخ دقیق عرضه این خودرو مشخص نیست.
وی در خصوص استقبال متقاضیان از ساینا اتوماتیک گفت: ساینا اتوماتیک با دارا بودن تجهیزاتی مانند گیربکس اتوماتیک ساخت شرکت پانش بلژیک و امکانات رفاهی مناسب که در خودروهای رنج ۱۰۰ میلیونی یافت می‌شوند، خودرویی موفق در مرحله اول پیش فروش بوده است.
وی افزود: ساینا اتوماتیک در سه تیپ ساده، فول و پلاس قابل عرضه است، ولی هنوز مشخص نیست ساینا اتوماتیک پیش فروش شده از کدام یک از این سه تیپ خواهد بود.
تقی‌زاده در خصوص توقف تولید پراید ۱۱۱ اظهار کرد: پس از توقف تولید پراید ۱۱۱ در گروه سایپا سیتروئن، این خودرو به سایپای تهران آمده و پس از رفع معایب، تولید آن دوباره از سر گرفته شد.وی افزود: به دلیل مخالفت مجلس و وزارت صنعت و معدن در خصوص توقف تولید پراید، مجبور شدیم تا معرفی جایگزین مناسب برای پراید، توقف تولید آن را اجرایی نکنیم.
همچنین درباره خودروی جایگزین برای پراید اظهار داشت: انواع مدل‌های تیبا و ساینا، جایگزین خوبی برای پراید محسوب می‌شوند. **وی در خصوص نمایشگاه خودروی یزد و غرفه سایپا افزود: کیفیت کلی نمایشگاه به نسبت سال گذشته افزایش داشته و به همین نسبت استقبال بهتری هم از نمایشگاه شده است، سوالات مردم فنی شده است و در مورد مسائلی همچون کیفیت، مصرف سوخت و استاندارد‌های جدید اطلاعات می‌خواهند و این نشان از دید فنی مشتریان در زمینه خرید خودرو است.
تقی زاده در خصوص مذاکره با شرکت خودروسازی کیا کره جنوبی برای مونتاژ و تولید گفت: در حال مذاکرات با این کارخانه هستیم و قطعا مدل‌هایی که موفق به تجربه فروش خوب شده‌اند و استقابل خوبی از آن‌ها شده است را برای مونتاژ در نظر خواهیم گرفت.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *