خانه / دنیای خودرو / کمترین و بیشترین مبلغ جرایم تخلفات رانندگی ۹۷ مشخص شد
کاکوفایل

کمترین و بیشترین مبلغ جرایم تخلفات رانندگی ۹۷ مشخص شد

جرایم تخلفات رانندگی 97

جرایم تخلفات رانندگی ۹۷ به تازگی مشمول تغییراتی شده است که از جمله آن می‌توان به افزایش قیمت بعضی از تخلفات و همچنین ادغام بعضی از تخلفات در یک بند اشاره کرد که قطعا این افزایش قیمت‌ها منجر به بازدارندگی برای بسیاری از رانندگان خواهد شد تا نتوانند از میزان جریمه بسیاری از تخلفات از جمله گذر از چراغ قرمز یا سرعت غیرمجاز بگذرند و برای همه مردم سنگین باشد.

به گزارش چرخان، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای جدیدترین نرخ جرایم تخلفات رانندگی ۹۷ را اعلام کرد که تغییراتی جالبی در این نرخ نامه ایجاد شده است و اگر شما به دنبال مرجع کاملی برای اطلاع از تخلفات رانندگی هستید می‌توانید از این مطلب استفاده کنید.

جرایم تخلفات رانندگی 97گفتنی است که جداسازی بعضی از تخلفات به تخلفات روستایی و شهری و همچنین ادغام بعضی از تخلفات مشابه در یک بند از جمله تغییراتی است که در این نرخ نامه مشاهده می‌شود. البته به طور کلی می‌بایست بگوییم که این نرخ نامه نسبت به سال گذشته تغییر عمده‌ای نداشته و اکثر مفاد آن همان چیزی است که در سال گذشته نیز اجرا میشده است.

بالاترین جریمه در این نرخ نامه مربوط به رانندگی با حالت مستی است که به میزان ۴۰۰ هزار تومان اعمال خواهد شد و پایین‌ترین مبلغ نیز متعلق عدم پرداخت عوارض جاده‌ایست که ۳۰ هزار تومان برای راننده آب می‌خورد.

نوشته کمترین و بیشترین مبلغ جرایم تخلفات رانندگی ۹۷ مشخص شد اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *