خانه / دنیای خودرو / کلاهبرداری جدید برخی معاینه فنی ها
کاکوفایل

کلاهبرداری جدید برخی معاینه فنی ها

اخیرا مشاهده شده که برخی از مراکز معاینه فنی خودرو تحت عنوان «معاینه فنی ویژه» مردم را سرکیسه می کنند. معاینه فنی ویژه در تعریف این مراکز نوعی از معاینه فنی است که شما میتوانید با آن در سال آینده مجوز طرح ترافیک خریداری نموده و در محدوده طرح تردد نمایید! طبق گفته کارشناس مرکز معاینه فنی بیهقی تهران واقع در میدان آرژانتین، اگر کسی معاینه فنی ویژه نداشته باشد، حتی اگر مجوز ورود به طرح ترافیک را خریداری نماید، در صورت ورود به محدوده طرح، از طرف دوربین های راهنمایی رانندگی جریمه خواهد شد!

قیمت معاینه فنی ۲۲۰۰۰ تومان است و در صورتیکه شما درخواست معاینه فنی ویژه داشته باشید این مبلغ دوبرابر خواهد شد یعنی شما می بایست ۴۴۰۰۰ تومان پرداخت نمایید.

این در حالی است که شهرداری و شورای شهر و شورای ترافیک شهر تهران هنوز هیچ گونه تصمیمی در خصوص طرح ترافیک و مجوز ورود به آن برای سال آینده نگرفته اند! حتی طی تماس تلفنی با پلیس راهور تهران بزرگ، کارشناس مربوطه اعلام داشت که دستور العملی برای معاینه فنی ویژه ابلاغ نشده و دارندگان خودرو با معاینه فنی معمولی می توانند با خرید مجوز طرح ترافیک، در محدوده های طرح تردد نمایند!

به نظر می رسد مراکز معاینه فنی راه جدیدی پیدا کرده اند تا با بهانه مجوز ورود به طرح ترافیک، مبلغ قابل توجهی از جیب شهروندان تهرانی به جیب خودشان منتقل نمایند.

کلاهبرداری جدید برخی معاینه فنی ها

نوشته کلاهبرداری جدید برخی معاینه فنی ها اولین بار در دنیای خودرو | مرجع اطلاعات تخصصی خودروها پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *