خانه / دنیای خودرو / کرمان موتور قیمت جدید لیفان ۸۲۰ را اعلام کرد (اسفند ۹۶)
کاکوفایل

کرمان موتور قیمت جدید لیفان ۸۲۰ را اعلام کرد (اسفند ۹۶)

به گزارش چرخان، با نزدیک شدن به پایان سال فعالیت شرکتهای خودروساز و شرکتهای واردکننده خودروهای خارجی نیز افزایش یافته و قیمت‌های بروز و جدید این شرکتها منتشر می‌شود که کرمان موتور نیز از این قافله عقب نمانده و طی یک اطلاعیه قیمت جدید لیفان ۸۲۰ را اعلام کرد.

این گروه خودروسازی در اطلاعیه‌ای به تمامی نمایندگی‌های خود در سراسر کشور قیمت لیفان ۸۲۰ را اعلام کرد که طبق این اطلاعیه افزایش قیمت حدود ۸ میلیون تومانی نسبت بهمن ماه را شاهد هستیم. همچنین کرمان موتور در اطلاعیه خود اعلام کرده است که تمامی خریدهای انجام شده توسط مشتریان با مدل ۹۷ تحویل داده می‌شود و تمامی سفارشات به صورت تحویل فوری ثبت نام می‌شوند.

طبق این اطلاعیه، کرمان موتور قیمت جدید لیفان ۸۲۰ را ۹۹ میلیون تومان اعلام کرده است که قیمت بهمن ماه این خودرو ۹۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان تعیین شده بود که افزایش قیمت حدود ۸ میلیون تومانی را تجربه کرده است. البته مسئولین کرمان موتور دلیل خاصی برای این افزایش قیمت مطرح نکرده‌اند و گویا صرفا پرفروش بودن این خودرو در بازار خودروهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان باعث شده است که مسئولین این شرکت به فکر افزایش قیمت بیفتند.

 

بیشتر بخوانید:

نوشته کرمان موتور قیمت جدید لیفان ۸۲۰ را اعلام کرد (اسفند ۹۶) اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *