خانه / دنیای خودرو / کدام مدل پژو ۲۰۶ sd برای خرید و فروش در سایت دیوار بهتر است؟
کاکوفایل

کدام مدل پژو ۲۰۶ sd برای خرید و فروش در سایت دیوار بهتر است؟

فضای کم و جمع و جور پژو ۲۰۶‌های هاچ بک، ایران خودرو را به فکر تولید پژو ۲۰۶ های صندوقدار انداخت، خودرویی که نسخه خانوادگی پژو ۲۰۶ هاچ بک است و برای سفر مناسب.

این خودرو مثل پژو ۲۰۶ هاچ بک، تیپ‌های مختلفی دارد برای همین هم یکی از سوالات موقع خرید پژو ۲۰۶  sd این است که چه مدلی بخریم بهتر است؟

اگر قصد خرید پژو ۲۰۶ sd  را دارید یکی از راه‌های راحت برای خرید و فروش، رفتن به سایت‌های آنلاینی مثل دیوار است. در این سایت واسطه‌ها حذف شده و برای همین هم میتوان بدون پرداخت مبلغی اضافه به خودروی دلخواه رسید. در این سایت انواع خودروهای ۲۰۶ صندوقدار آگهی شده‌اند. پژو ۲۰۶ صندوقدار دارای مدل‌های شش گانه  v1، V2، V8 ، V9 ،  V10و V20 است که حداکثر سرعت‌ برخی از این آنها باهم تفاوت دارد. با v1 و v8 تا ۱۹۳ کیلومتر در ساعت می‌توانید بروید، با v9 تا ۱۸۹ کیلومتر و با V10 و V2 v20 تا مرز ۱۷۰ کیلومتر امکان فشار دادن پدال گاز را دارید.

موقع خرید این خودرو باید بدانید که می‌خواهید ماشین‌تان دنده اتومات باشد یا دستی. از بین تیپ‌های ۲۰۶، فقط مدل v9 اتومات است و بقیه دستی هستند. تفاوت‌هایی هم درمورد مصرف سوخت وجود دارد. میانگین مصرف ترکیبی مدل V2  و V10 ، ۴٫۷  لیتر است، V1 و  V، ۶٫۶ لیتر بنزین می‌سوزاند، v9، ۳٫۷ لیتر و v20 6.4 لیتر بنزین مصرف می‌کنند و با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید که v9 از بقیه کم مصرف‌تر است.  هرچند این نکته را هم باید در نظر گرفت که دو مدل V2 و V10 دوگانه سوز هستند و قیمت‌شان هم بالاتر است.

امکانات

مدل‌های ۲۰۶ صندوق‌دار از لحاظ امکانات خیلی شیبه به ۲۰۶ هاچ بک هستند و تفاوت آنها در شتاب‌گیری، داشتن صندوق عقب و سوخت گاز در برخی از مدل‌هاست. از تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی پژو ۲۰۶ sd  می‌توان  به کیسه ایمنی هوا، سیستم ترمز( ABS )، تنظیم برقی آینه‌ها با گرمکن برای تیپ‌های V2، V8، V10، V9 و تنظیم صندلی به صورت دستی و همچنین وجود مه شکن عقب و جلو در همه تیپ‌ها اشاره کرد. مدل V2 و V1 و V20 کاملا شبیه به هم هستند و  امکانات هر سه آنها از تیپ ۲ هاچ بک گرفته شده است. مدل V9 مثل تیپ ۶ است و از گیربکس اتوماتیک هم بهره می‌برد.

مدل V8 هم کاملا شبیه تیپ ۵  خودروی ۲۰۶ هاچ بک است و فقط صندوق به آن اضافه شده است. مدلV10  هم همان امکانات V8 را دارد با این تفاوت که از سوخت گاز هم استفاده می‌کند.

بسیاری از کارشناسان معتقدند تیپ V8 با توجه به آپشن‌هایی بیشتر و البته از آن مهم‌تر کیفیت مونتاژ بهتر نسبت به سایر مدل‌ها می‌تواند بهترین انتخاب باشد. این مدل همچنین راحت‌تر از سایر مدل‌ها خرید و فروش می‌شود.

در جدول زیر قیمت خرید پژو ۲۰۶ sd در برخی از مدل‌ها بسته به سال تولید و مدل آنها آمده است. این قیمت‌ها براساس آگهی‌های سایت دیوار نوشته شده.

مدل سال تولید قیمت (تومان)
v8 ۱۳۹۵ ۵۸٫۵۰۰٫۰۰۰
V9 ۱۳۸۶ ۴۹٫۵۰۰٫۰۰۰
V20 ۱۳۸۸ ۴۰٫۵۰۰٫۰۰۰
V1 ۱۳۸۶ ۳۷٫۵۰۰٫۰۰۰

 

منبع : ویرلن

نوشته کدام مدل پژو ۲۰۶ sd برای خرید و فروش در سایت دیوار بهتر است؟ اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *