خانه / تکنولوژی / کتاب الکترونیکی مقابله با تقلب در تبلیغات موبایل
کاکوفایل

کتاب الکترونیکی مقابله با تقلب در تبلیغات موبایل

هر چقدر بازار برای تبلیغات بر روی موبایل رونق بیشتری داشته باشد ، احتمال تقلب و یا سوء استفاده افراد نیز بیشتر می‌شود و تبلیغات تقلبی نیز رشد می‌کند.

آمار های جهانی نشان می‌دهد که هزینه صرف شده برای تبلیغات موبایل از ۱۵ درصد در سال ۲۰۱۶ به ۲۶ درصد در سال ۲۰۱۹ افزایش خواهد داشت. در حالی که روند تبلیغات در فضای آنلاین مثل تلویزیون، روزنامه و مجلات و حتی در وبسایت ها نیز رو به کاهش است .

براساس تحقیقات صورت گرفته در mobvista، ترافیک تقلبی و کلیک‌هایی که به وسیله ربات‌ها انجام می‌شوند، ۷.۲ میلیارد دلار هزینه اضافی در صنعت تبلیغات آنلاین ایجاد می‌کند. بر این اساس فدراسیون جهانی تبلیغات پیش‌بینی می‌کند بعد از دارو، تبلیغات بیشترین آمار کلاهبرداری را خواهد داشت و تا سال ۲۰۲۵ رقم آن به ۵۰ میلیارد می‌رسد.

نکته قابل تأمل این است که عملکرد ضعیف تبلیغات جعلی به برند و تصور عمومی درباره کل صنعت تبلیغات آسیب وارد می‌کند و وقتی این اعتماد تخریب شود به سختی بازسازی خواهد شد و هر روز شاهد رشد سریع تولید و استفاده از ابزارهای بلاک تبلیغات در موبایل و دسکتاپ خواهیم بود.

از آنجا که کالج تپسل همواره در تلاش است تا جدیدترین مفاهیم دیجیتال مارکتینگ را به ‌صورت رایگان آموزش دهد، به تازگی کتاب الکترونیک “مقابله با تقلب در صنعت تبلیغات موبایل” را منتشر کرده است. هدف این کتاب الکترونیکی بیان کلیات مربوط به تقلب در تبلیغات موبایلی می‌باشد. در این راستا در ابتدای کتاب، وضعیت فعلی تبلیغات موبایلی در دنیا بیان می‌شود و در ادامه، به معرفی انواع مختلف تقلب‌هایی که در تبلیغات موبایلی اتفاق می‌افتد و راهکارهای تپسل برای مقابله با هر کدام از آن‌ها پرداخته شده است.

تپسل به عنوان یک شبکه هوشمند تبلیغات موبایلی، به تقلب در تبلیغات موبایلی توجه ویژه‌ای دارد و با انجام تحقیقات وسیعی در این زمینه، راهکارهای عملی برای مقابله با جدیدترین تقلب‌هایی که در این صنعت اتفاق می‌افتد، ارائه کرده است. سیستم پیشرفته تشخیص تقلب تپسل این امکان را در اختیار تبلیغ‌دهندگان قرار می‌دهد که تنها به ازای impressionهای واقعی هزینه کنند.

اگر شما هم برای معرفی برند خود از تبلیغات موبایلی استفاده می‌کنید و یا قرار است در آینده‌ای نزدیک این دسته از تبلیغات را برای بازاریابی برند خود انتخاب کنید، باید با تقلب‌هایی که در این صنعت اتفاق می‌افتد نیز آشنا شوید.

برای آشنایی بیشتر با انواع تقلب‌هایی که امروزه در صنعت تبلیغات موبایل اتفاق می‌افتد و راهکارهای تپسل برای مقابله با هر کدام از آن‌ها، کتاب “ مقابله با تقلب در صنعت تبلیغات موبایل ” را از کالج تپسل دریافت کنید و آن را مطالعه کنید.

دانلود رایگان : کتاب الکترونیکی مقابله با تقلب در صنعت تبلیغات موبایل

نوشته کتاب الکترونیکی مقابله با تقلب در تبلیغات موبایل اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *