خانه / دنیای خودرو / کاربرد و قدرت در کوراندوی ۲۰۱۷
کاکوفایل

کاربرد و قدرت در کوراندوی ۲۰۱۷

کاربرد و قدرت در کوراندوی 2017

مهم‌ترین چیزی که در این خودرو جلب توجه می‌کند، طراحی ظاهری آن است که تغییرات نسبتا زیادی متوجه آن شده و می‌توان یک جلوپنجره بزرگ و جدید، رینگ‌های ۱۸ اینچی الماس برش آلیاژی، چراغ‌های پیشانی پهن و بزرگ به همراه چراغ‌های مه‌شکن بزرگ را مشاهده کرد.
در کوراندوهای ۲۰۱۷ موتور دیزلی قوی با توانایی بکسل فوق‌العاده، اقتصادی بودن در مقابل رقیبان هم‌سایز و مشابه، قدرت کاربردی و جذابیت بیشتر را خواهید یافت.
طرفداران خودروهای ۴*۴ چندان نگران نباشند. احتمالا برای خرید یکی از این خودروها در آینده نه چندان دور نیازی به بودجه سنگین نخواهید داشت.

کاربرد و قدرت در کوراندوی 2017

به گزارش عصرایران به نقل از “کارمگزین”،اگر در انگلیس زندگی کنید در ازای ۱۷ هزار پوند می‌تواند هزینه خوبی برای دریافت کلید یک کوراندوی مدل ۲۰۱۷ باشد. البته با رساندن بودجه شخصیتان به ۱۸ هزار ۵۰۰ پوند می‌توانید یک مدل با قابلیت محرک چهارچرخ را در اختیار بگیرید که همچنان از مدل‌های مشابه آفرودی دیگر ارزان‌تر است.
البته نباید داچیا داستر را در این رده حساب کرد، چرا که این خودرو بسیار کوچکتر و کم قدرت‌تر از خودروهای این کلاس بوده و با قدرت ۱۰۹ اسب‌بخاری‌‌اش، یک آفرودر یا وسیله‌ای برای کشیدن خودروهای دیگر یا یک کاروان به شمار نمی‌آید.

کاربرد و قدرت در کوراندوی 2017

انتخاب کوراندو سانگ‌یانگ به معنای ذخیره پول بیشتر است.اولین دلیل انتخاب یک کوراندو می‌تواند قیمت آن باشد. در این بخش ارزان‌ترین خودروی دیزلی کیا با قابلیت محرک چهار چرخ اسپورتیج با قیمتی نزدیک به ۲۵ هزار پوند به شمار می‌آید.

کاربرد و قدرت در کوراندوی 2017

مهم‌ترین چیزی که در این خودرو جلب توجه می‌کند، طراحی ظاهری آن است که تغییرات نسبتا زیادی متوجه آن شده و می‌توان یک جلوپنجره بزرگ و جدید، رینگ‌های ۱۸ اینچی الماس برش آلیاژی، چراغ‌های پیشانی پهن و بزرگ به همراه چراغ‌های مه‌شکن بزرگ را مشاهده کرد که برخی‌ها آن را یک طراحی جسورانه و تهاجمی‌تر می‌دانند.
خلاف طراحی ظاهری، نیروی محرک این ماشین فعلا از طریق همان پیشرانه ۲٫۲ لیتری دیزلی مدل‌های قبل تامین می‌شود . خودرو با یک کمک جعبه دنده‌ای ۶ سرعته دستی و یا ۶ سرعته اتوماتیک هماهنگ خواهد شد.
این خودرو با توجه به گزینه‌ها و قیمتش در مقابل رقبا خوب خواهد درخشید و می تواند به زودی سهم بیشتری را نصیب صاحب کره‌ایش کند.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *