خانه / تکنولوژی / چگونه چند عکس را در یک پست اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟
کاکوفایل

چگونه چند عکس را در یک پست اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

اگر می‌خواهید که رویداد خاصی از زندگی‌تان را در اینستاگرام به اشتراک بگذارید و نمی‌دانید که کدام عکس را انتخاب کنید، ویژگی اشتراک چندگانه عکس‌های اینستاگرام را دوست خواهید داشت؛ این ویژگی در اوایل سال میلادی گذشته ارایه شد و به کاربران اجازه می‌دهد که چندین عکس یا ویدیو را در یک پست به اشتراک بگذارند.

چگونه چند عکس را در یک پست اینستاگرام قرار دهیم؟

برای اضافه کردن چندین عکس یا ویدیو به یک پست اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:

  • برای ایجاد یک پست جدید، دکمه + را لمس کنید.
  • دکمه Multiple را انتخاب کنید؛ ( این گزینه ممکن است به صورت متن یا نماد ظاهر شود).
  • از گالری و پوشه عکس‌های دوربین، حداکثر تا ۱۰ عکس یا ویدیو انتخاب کنید تا به پست شما افزوده شود. این عکس‌ها و ویدیوها به ترتیب انتخاب، در پست شما به نمایش گذاشته می‌شوند.
  • گزینه Next را انتخاب نمایید.
  • در این مرحله، اگر ترتیب تصاویر مطابق میل شما نیست، می‌توانید آنها به صورت دلخواه مرتب کنید؛ همچنین مواردی را که می‌خواهید حذف کنید به سمت بالای صفحه بکشید تا آیکن سطل زباله ظاهر شود.
  • در صورت انتخاب هریک از فیلترهای اینستاگرام، تغییرات روی همه عکس‌ها اعمال می‌شود؛ اگر می‌خواهید از فیلترهای مختلف برای عکس‌ها استفاده کنید، باید هر عکس را لمس نموده و فیلتر جدیدی برایش انتخاب کنید.
  • آیکن Next را لمس کنید.
  • ادامه فرایند، مشابه اشتراک گذاری تکی عکس‌ها و ویدیوها است؛ کپشن بنویسید و Share را لمس کنید.

محصول نهایی، یک اسلاید شو است که اجازه می‌دهد تعداد زیادی از عکس‌ها را در یک پست به اشتراک بگذارید تا یک رویداد را به تصویر بکشید؛ یا روند یک کار را از زوایای مختلف به نمایش بگذارید. وقتی که کار گذاشتن پست به پایان رسید، اولین عکس انتخاب شده در فید فالورهای شما ظاهر می‌شود؛ اگر آنها عکس را باز کنند، می‌توانند از طریق سوایپ کردن، سایر عکس‌های پست را هم مشاهده نمایند.

این کار بهترین روش برای نشان دادن جزئیات زیاد برای یک عکس است؛ همچنین برای هنرمندانی که می‌خواهند مراحل یک فرایند را نشان دهند مفید است. برای مثال می‌توانید یک عکس از محصول نهایی و یک ویدیوی کوتاه از مراحل تولید محصول را در یک پست به نمایش بگذارید. عکاسان می‌توانند پشت صحنه ثبت یک تصویر را هم به این روش نشان دهند.

اگر ترجیح می دهید که فورا توجه فالورهایتان جلب شود، می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن Instagram’s Layout یا اپلیکیشن‌های مشابه، یک تصویر کلاژ بسازید.

آیا شما هم از قابلیت اشتراک چندین عکس در پست‌های اینستاگرام استفاده می‌کنید؟ دیدگاه‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نوشته چگونه چند عکس را در یک پست اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟ اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *