خانه / تکنولوژی / پشتیبانی Dex Pad سامسونگ از نمایشگرهای دوگانه با معرفی رسمی گلکسی‌تب S4
کاکوفایل

پشتیبانی Dex Pad سامسونگ از نمایشگرهای دوگانه با معرفی رسمی گلکسی‌تب S4

Samsung-DeX-Pad-to-get-dual-monitor-support-once-Galaxy-Tab-S4-goes-official پشتیبانی Dex Pad سامسونگ از نمایشگرهای دوگانه با معرفی رسمی گلکسی‌تب S4

کمپانی سامسونگ برای تبلت گلکسی‌تب S4 آینده خود، افکار بزرگی نظیر افزودن قابلیت پشتیبانی از Dex Pad را در سر می‌پروراند. انتظار می‌رود این تبلت در اواخر ماه آگوست یا اوایل سپتامبر و مدت کوتاهی پس از رونمایی فبلت شکوهمند گلکسی‌نوت ۹ معرفی شود. این موضوع اخیرا به تایید رسیده است.

Samsung-DeX-Pad-to-get-dual-monitor-support-once-Galaxy-Tab-S4-goes-official پشتیبانی Dex Pad سامسونگ از نمایشگرهای دوگانه با معرفی رسمی گلکسی‌تب S4

همچنین یک گزارش جدید ادعا می‌کند که سامسونگ به منظور فراهم نمودن امکان تبدیل گلکسی‌تب S4 به نمایشگر دوم تصمیم دارد تا ابزارجانبی Dex Pad را به این ویژگی خاص تجهیز نماید. حالت نمایشگر دوگانه تقریبا همزمان با معرفی رسمی گلکسی‌تب S4 به سامسونگ Dex افزوده خواهد شد؛ اگرچه هنوز اطلاعات فعلی این موضوع را تایید نمی‌کند.

یک ابزار جانبی دیگر به شکل روکش کتابی نیز وجود دارد که به کاربران گلکسی‌تب S4 امکان می‌دهد تا از تبلت خود به عنوان نمایشگر دوم استفاده کنند. تصویر این اکسسوری، قرار دادن تبلت در وضعیت بصری مناسب‌تر را برای کاربران تسهیل خواهد کرد و تصویر آن از مدت‌ها پیش منتشر شده است.

سامسونگ Dex Pad با حالت نمایشگر دوگانه به‌روزرسانی خواهد شد؛ لذا سایر اسمارت‌فون‌های گلکسی سازگار با این ابزارجانبی نیز از قابلیت به‌کارگیری در قالب نمایشگرهای دوم کاملا پشتیبانی خواهند کرد.

نوشته پشتیبانی Dex Pad سامسونگ از نمایشگرهای دوگانه با معرفی رسمی گلکسی‌تب S4 اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *