خانه / تکنولوژی / پرچمدار ۲۰۱۹ وان پلاس با حافظه UFS 3.0 ارایه خواهد شد، پیشرفت چشمگیر
کاکوفایل

پرچمدار ۲۰۱۹ وان پلاس با حافظه UFS 3.0 ارایه خواهد شد، پیشرفت چشمگیر

اولین مرتبه دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم گلکسی اس ۱۰ با حافظه داخلی UFS 3.0 ارایه می شود. امروز صبح هم در ترنجی خواندیم که حافظه UFS 3.0 و رم LPDDR5 دلیل امتیازات خیره کننده بنچمارک اکسپریا ایکس زد ۴ است.  امشب اما خبر می رسد که پرچمدار ۲۰۱۹ وان پلاس با حافظه UFS 3.0 ارایه خواهد شد و پیشرفت چشمگیری در ادامه این تغییر وجود دارد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

وان پلاس 6T با حافظه UFS 2.0
وان پلاس جدید با UFS 3.0

همانطور که در تصاویر بنچمارک حافظه داخلی وان پلاس ۶T و پرچمدار آتی وان پلاس می بینید، پیشرفت وان پلاس جدید با UFS 3.0 یک پیشرفت ویژه و قابل توجه است. این پیشرفت حتی تا بیش از ۲ برابر پیشرفت وعده داده شده است.

متاسفانه در حال حاضر در این اسکرین شات ها هیچ اطلاعات بیشتری درباره خود پرچمدار بعدی وان پلاس در سال ۲۰۱۹ وجود ندارد. در حال حاضر وان پلاس ۶T با حداقل حافظه داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ارایه می شود و مشخص نیست که وان پلاس بخواهد برای سال آتی این حداقل را افزایش دهد یا نه که من فکر نمی کنم فعلا چنین تصمیمی وجود داشته باشد، احتمالا سال ۲۰۱۹ همچنان حداقل ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، بیشترین حدی باشد که ببینیم.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد پیشرفت بخش حافظه در سال ۲۰۱۹ قابل توجه است.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *