خانه / تکنولوژی / پردازنده Kirin 970 هواوی در سپتامبر به تولید انبوه می‌رسد
کاکوفایل

پردازنده Kirin 970 هواوی در سپتامبر به تولید انبوه می‌رسد

با توجه به شایعات، پردازنده جدید هواوی در ماه سپتامبر ( ۱۰ شهریور تا ۱۰ مهر) وارد خط تولید می‌شود و به تولید انبوه می‌رسد. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

Kirin 970، پردازنده ۱۰ نانومتری موردانتظار هواوی توسط شرکت TSMC ساخته خواهدشد. هواوی به مشکلاتی در تولید این پردازنده بر خورده‌بود اما با استفاده تکنولوژی جدید ریخته‌گری، توانسته که بر مشکلات غلبه کند. البته لازم به ذکر است که تمام سعی این شرکت چینی در تولید هر چه سریعتر این پردازنده، برای این است که در زمان معرفی میت ۱۰ آماده ساخت این پردازنده که در این گوشی به کار گرفته خواهدشد، باشد. میت ۱۰ در ماه اکتبر معرفی می‌شود و هواوی قول یک گوشی تمام‌عیار را به طرفداران داده‌است.

این پردازنده همانند نسل قبلی خود از Cortex-A73/A53 استفاده خواهدکرد. ممکن است که در پردازنده گرافیکی هم ارتقاء قابل توجهی را شاهد باشیم و از ۱۲ هسته در آن استفاده شود. با کمی نگاه‌کردن به گزارش‌ها، متوجه می‌شوید که ممکن است کایرین ۹۷۰ از اسنپدراگون ۸۳۵ سریعتر و بهتر باشد. ما شک داریم که کایرین بتواند عملکردی بهتر از اسنپدراگون را ثبت کند و کواکام تمام سعی خود را خواهد کرد که پردازنده‌های خود را بهتر از همتایان نشان دهد. با این وجود، میت ۱۰ می‌تواند بهترین گوشی ساخته هواوی تا به امروز باشد. شایعه شده‌است که صفحه‌نمایش JDI این فبلت، ۶ اینچی و بدون حاشیه خواهدبود.

نظر شما درمورد این پردازنده و فبلت میت ۱۰ چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *