خانه / تکنولوژی / پردازشگر تصویر AUBE دوربین دوگانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم را در ویدیو رسمی سونی ببینید
کاکوفایل

پردازشگر تصویر AUBE دوربین دوگانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم را در ویدیو رسمی سونی ببینید

چندین عامل در کیفیت تصویر خروجی دوربین موبایل تاثیر دارند، لنز، حسگر تصویر و پردازش تصویر از مهم ترین عوامل دخیل در کیفیت تصویر هستند که از سوی سازنده مشخص می شوند و سپس کاربر می تواند خود را پشت آن بگذارید و نور را ثبت کند! سونی پیش از این درباره حسگر تصویر Fusion سونی در ترنجی خوانده بودیم و حالا پردازشگر تصویر AUBE دوربین دوگانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم معرفی شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا ویدیو معرفی رسمی سونی را برای پردازشگر تصویر AUBE ببینیم.

همانطور که در این ویدیو تبلیغاتی سونی برای پردازشگر تصویر AUBE دوربین دوگانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم دیدیم، این پردازشگر تصویر با دریافت اطلاعات از دوربین دوگانه سیاه-سفید و رنگی خروجی را تقویت می کند. همچنین تاثیر ISO 12800 در فیلم برداری و ISO 51200 را در عکاسی دیدید. جالب است بدانید همانطور که در ویدیو نمایش داده شد لنز دوربین اکسپریا ایکس زد ۲ شامل ۷ المان می شود که سبب کیفیت تصویر بهتر خواهد شد. گشودگی دیافراگم فراخ تر f/1.8 و f/1.6 به نوردهی بیشتر کمک می کند.

لنز 7 المانه اکسپریا ایکس زد 2 پریمیوم

لنز ۷ المانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم

در پایان نیز به افکت بوکه دوربین دوگانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم خیلی خلاقه اشاره می شود. دلیل این اشاره کوتاه این است که در هنگام معرفی قابلیت عکاسی بوکه با اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم همراه نیست اما با آپدیت های آتی اوایل تابستان به آن اضافه خواهد شد. نظر شما درباره دوربین دوگانه اکسپریا ایکس زد ۲ پریمیوم و پردازشگر تصویر AUBE چیست؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *