خانه / تکنولوژی / پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است
کاکوفایل

پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است

16077984773_77244d2a8f_b-e1543399933181 پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است

اقدام اخیر مایکروسافت در راستای ثبت یک پتنت جدید در موسسه جهانی مالکیت معنوی (WIPO) می‌تواند به تولید کاور نگارشی باریک‌تر برای مدل‌های آینده سرفیس پرو منتهی شود. کاور تایپی ابزاری‌جانبی است که نه‌تنها همانند یک کاور از تبلت محافظت می‌کند؛ بلکه به منظور تسهیل تایپ و فرآیند پیمایش به‌همراه یک صفحه‌کلید QWERTY و ترک‌پد ارایه می‌شود. پتنت مذکور “برد مدار برای یک دستگاه ورودی” نام‌گذاری شده است.

Microsoft-patent-filing-hints-at-thinner-Type-Cover-accessory-for-the-Surface-Pro پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است

مایکروسافت با طراحی این پتنت قصد دارد برد مدار صفحه‌کلید و ترک‌پد را مستقیما بر روی کاور تایپی قرار دهد. این اقدام به مایکروسافت امکان می‌دهد تا نسخه باریک‌تری از این ابزارجانبی را طراحی نماید. چنین تحولی می‌تواند هم‌زمان با عرضه نسخه بازطراحی شده تبلت سرفیس پرو برای سال ۲۰۱۹ رونمایی شود.

Capture-4 پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است  Capture1-1 پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است

بر اساس گمانه‌زنی‌ها مایکروسافت به منظور گنجاندن یک پورت USB-C در دستگاه سال آینده خود، شکل ظاهری آن را تغییر خواهد داد و همانند تبلت سرفیس Go از حواشی باریک‌تر و زوایای گردتر بهره خواهد برد.

پتنت مذکور توسط دایره جواز فناوری مایکروسافت (LCC) به ثبت رسیده و با شناسه US20180307395 در فهرست WIPO قرار گرفته است.

نوشته پتنت جدید مایکروسافت نشان‌دهنده کاور نگارشی باریک‌تر برای سرفیس پرو است اولین بار در وب‌سایت فناوری پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *