خانه / تکنولوژی / پاور بانک فست شارژ ۱۰ هزار میلی آمپری Advanced Charge سامسونگ با پورت Type C و قیمت فقط ۲۰ دلار
کاکوفایل

پاور بانک فست شارژ ۱۰ هزار میلی آمپری Advanced Charge سامسونگ با پورت Type C و قیمت فقط ۲۰ دلار

لوازم جانبی معمولا تجربه ما را از دستگاهمان ارتقا می دهد و در این روزها که عمر باتری موبایل های ۲۰۱۸ هنوز تعریفی ندارد یکی از مهم ترین لوازم جانبی موبایل ها را می توان پاوربانک دانست، به خصوص پاوربانک فست شارژ که می تواند حسابی به کمک شما برسد. امشب پاور بانک فست شارژ ۱۰ هزار میلی آمپری Advanced Charge سامسونگ با پورت Type C و قیمت فقط ۲۰ دلار معرفی شده است که می تواند حسابی جذاب باشد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن بیشتر صحبت کنیم.

پاور بانک فست شارژ ۱۰ هزار میلی آمپری Advanced Charge سامسونگ یک پاوربانک آلومینیومی به نظر می رسد که طراحی ساده ای دارد اما سه ویژگی مهم دارد. اولین ویژگی را می توان در خروجی شارژ سریع ۱۵ واتی آن دانست که البته در مقابل پاوربانک ۵۰ واتی Pikachu اوپو در این زمینه چیزی برای گفتن ندارد!

پاوربانک فست شارژ سامسونگ

پاوربانک فست شارژ سامسونگ

ویژگی دوم داشتن پورت Type C و خروجی دوگانه USB است که می تواند دو دستگاه را شارژ کند. البته هنوز مشخص نیست توان خروجی نهایی پاوربانک چقدر است و هر دستگاه را با چه توانی شارژ می کند. ویژگی سوم که خیلی مهم است اما قیمت این پاور بانک فست شارژ ۱۰ هزار میلی آمپری Advanced Charge سامسونگ است که برابر ۲۰ دلار در نظر گرفته شده است. هر چند که این روزها ۲۰ دلار هم برای ما مبلغ زیادی است اما اگر در بازار قبلی و قیمت ارز قبلی حساب کنیم این حتی هم قیمت پاوربانک فست شارژ شیائومی است که سبب می شود با توجه به برند سامسونگ، این پاوربانک حسابی بفروشد.

نظر شما چیست؟ پاور بانک فست شارژ ۱۰ هزار میلی آمپری Advanced Charge سامسونگ را می پسندید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *