خانه / تکنولوژی / پاسخ رسمی هوآوی درباره تقلب در بنچمارک: به دلیل هوش مصنوعی (AI) بوده است
کاکوفایل

پاسخ رسمی هوآوی درباره تقلب در بنچمارک: به دلیل هوش مصنوعی (AI) بوده است

دیروز در ترنجی خواندیم که تقلب هوآوی در بنچمارک ۳DMark تایید شد. امروز اما پاسخ رسمی هوآوی درباره تقلب در بنچمارک ۳DMark منتشر شده و به صورت خلاصه گفته می شود این تقلب به دلیل هوش مصنوعی (AI) بوده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

وقتی صحبت از هوش مصنوعی می شود خیلی از کاربران ناخودآگاه ذهن شان به سمت دوربین می رود. هوآوی برندی است که حالا یک سال از تبلیغات گسترده روی هوش مصنوعی در موبایل هایش می گذرد و مدعی است از هوش مصنوعی در جای جای پرچمدارهای جدید (و برخی میان رده ها) استفاده کرده است. این موضوع در رابط کاربری جدید این شرکت نیز نهادینه شده است و برای حالت های مختلف کاربری، قدرت دستگاه را مشخص می کند.

حالا هوآوی در صحبت با UL (توسعه دهنده بنچمارک ۳DMark) عنوان می کند که موضوع تقلب در بنچمارک پیش آمده مربوط به هوش مصنوعی است و هنگام اجرای نرم افزار، دستگاه در حداکثر عملکرد خود قرار می گیرد. اگر نظر ترنچی را بخواهید، باید بگوییم این همان چیزی است که پیش از این در تقلب سامسونگ و اچ تی سی رخ می داد و لزوما نیازی به هوش مصنوعی ندارد. در حقیقت هوش مصنوعی در این مورد موضوع خاصی نیست و فقط با اجرای این برنامه، دستگاه در قدرت تمام قرار می گیرد!

به هر حال صحبت هوآوی این است و UL می گوید بهتر است هوآوی یک حالت عملکرد بالا (High Performance) دستی در نظر بگیرد تا اگر کاربر خواست بتواند از همان قدرتی که در بنچمارک عنوان می شود، استفاده کند.

نظر شما چیست؟ این توضیح شما را قانع می کند؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *