خانه / تکنولوژی / وقتی مدیر عامل وان پلاس دو طرفه تحقیر می شود!
کاکوفایل

وقتی مدیر عامل وان پلاس دو طرفه تحقیر می شود!

چند روز پیش شیائومی در توییتر خود رای گیری بین رابط کاربری اندروید خام و رابط کاربری اختصاصی این شرکت به نام MIUI برگزار کرد. نتیجه به شدت به نفع رابط کاربری اندروید خام بود و نتیجه این شد که شیائومی رای گیری مذکور را به کل پاک کرد! دیروز اما یک شرکت چینی دیگر به نام وان پلاس که آن ها هم رابط کاربری ویژه خود (یعنی Oxygen OS) را دارند، نظرسنجی مشابهی برگزار کرد و در نتیجه آن اتفاقات قابل توجهی رخ داده است! در ادامه با ترنجی همراه باشید!

نظرسنجی بین Oxygen OS و اندروید خام

نظرسنجی بین Oxygen OS و اندروید خام

نظرسنجی وان پلاس توسط یکی از مهندسان مشغول به کار روی رابط کاربری Oxygen OS برقرار شد. پس از مدت کوتاهی رابط کاربری Oxygen OS به شدت از اندروید خام یا به عبارت دیگر اندروید خالص پیشی می گیرد. مدیر عامل وان پلاس نیز که از این موضوع خرسند بوده تصمیم می گیرد تا طعنه ای به رقیب هموطن خود بزند و در پاسخ مهندس خود می گوید که این رای گیری را پاک نکن! به صورت مشخص این طعنه به پاک کردن نظرسنجی شیائومی باز می گردد اما متاسفانه تا پایان روز اوقات خوشی برای کارل پی رقم نخورد.

نتیجه نهایی رای گیری

نتیجه نهایی رای گیری

پس از پایان رای گیری اندروید خالص با اختلاف خوبی از Oxygen OS پیشی می گیرد و ۵۸٪ از مجموع ۱۰۳۴۹ رای را از آن خود می کند. بدین ترتیب علاوه بر اینکه رابط کاربری Oxygen OS همانند رقیب تمسخر شده هموطن آن ها، رای پایین تری نسبت به اندروید خالص می گیرد، طعنه وان پلاسی ها به شیائومی ها به قول معروف همانند تف سر بالا می شود!

نظر شما درباره این کل کل ها چیست و البته سوال مهم تر این است که رابط کاربری اندروید خام را می پسندید یا شرکت های ثالث؟ اگر پاسخ شما گزینه دوم است، چه شرکتی؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *