خانه / دنیای خودرو / وعده مدیرعامل پژو درباره بازگشت PSA به آمریکا!
کاکوفایل

وعده مدیرعامل پژو درباره بازگشت PSA به آمریکا!

مردم آمریکا فاصله کمی تا خرید محصولاتِ کمپانی‌هایی مانند؛ سیتروئن، پژو و DS دارند. بنابر گفته‌های ژان فیلیپه ایمپراتو، به عنوان مدیرعامل کمپانی پژو؛ آمریکایی‌ها به آرزوی خود رسیده و آنها نباید انتظار عرضه مدل‌هایی همچون DS3 GTI 2018 را در بازار آمریکا داشته باشند. زیرا مدل‌های کنونی گروه PSA فاصله زیادی با آمریکا دارند!

آقای ژان فیلیپه ایمپراتو در گفتگو با AutoRAI هلند گفته است که PSA به آمریکا باز می‌گردد؛ اما در حال حاضر مشخص نیست که کدام برند تجاری گروه PSA برای ورود به بازار آمریکا انتخاب خواهد شد. به گفته ژان فیلیپه هنوز تصمیمات مسئولان PSA درباره حضور در بازار آمریکا قطعی نشده است.  پیش از این اعلام شده بود که حضور برند DS در آمریکا قطعی بوده و به احتمال زیاد برند DS پرچمدار گروه PSA در آمریکا خواهد بود.

گروه PSA در حال بازگشت به آمریکا بوده و برای آمادگی بیشتر مدیر اجرایی نیسان در آمریکای‌شمالی را استخدام کرده است. پروژه حضور PSA در آمریکا ۱۰ ساله بوده و این امکان برای PSA فراهم نیست که بلافاصله پس از حضور در آمریکا، خواهان بازار و سهم عمده‌ای از فروش محصولاتش باشد.

البته به نظر می‌رسد که حضور PSA در آمریکا با عرضه محصولات این گروه خودروسازی بزرگ آغاز نشود؛ زیرا به نظر می‌رسد که این خودروساز فرانسوی ابتدا با یک سرویس اشتراک‌گذاری خودرو به نام  Free2Move وارد آمریکا خواهد شد. PSA در حال حاضر با Car2go ،Zipcar ،Spin ،Limebike  و  Ofo  همکاری کرده و بزودی Free2Move را جذب خود خواهد کرد. به این ترتیب گروه PSA بدون ایجاد یک شبکه فروش به ایالات‌متحده آمریکا وارد می‌شود.

برندهای PSA سالهاست که در آمریکا فعالیت تجاری ندارند. پژو از سال ۱۹۶۰ وارد آمریکا شد و تا سال ۱۹۹۱ حضوری فعال در آمریکا داشت. سیتروئن هم به عنوان بخشی از گروه خودروسازی PSA در سال ۱۹۷۴ بازار آمریکا را رها کرد.

نوشته وعده مدیرعامل پژو درباره بازگشت PSA به آمریکا! اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *