خانه / تکنولوژی / هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه گانه و فلش زنون دیده شد
کاکوفایل

هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه گانه و فلش زنون دیده شد

وقتی که فقط ابعاد قاب یک موبایل لو می رود و آن قاب سوراخ های زیادی دارد پس باید انتظار داشت که تصوراتی متفاوت درباره آن وجود داشته باشد. ساعاتی پیش در ترنجی رندر هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین چهارگانه را دیدیم و حالا در تصوری دیگر هوآوی پی ۳۰ پرو با دوربین سه گانه و فلش زنون جان گرفته است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

هوآوی پی ۳۰ پرو

هوآوی پی ۳۰ پرو

این قاب هوآوی پی ۳۰ پرو است که لو رفته و بر اساس فضاهای خالی، تصوراتی متفاوت برای دوربین و فلاش شده است. سال های زیادی از آخرین فلش زنون روی موبایل می گذرد اما اینطور نیست که بازگشت آن محال باشد. از طرفی برخی دوربین چهارگانه را برای هوآوی پی ۳۰ پرو محتمل تر می دانند. در این رندر هم فاصله بین سه دوربین خیلی زیاد به نظر می رسد و منطقی نیست.قاب هوآوی پی ۳۰ پرو و هوآوی پی ۳۰

قاب هوآوی پی ۳۰ پرو و هوآوی پی ۳۰

به صورت کلی این تصویر لو رفته از قاب هوآوی پی ۳۰ پرو و هوآوی پی ۳۰ است و شما آزاد هستید هر طور که دوست دارید این سوراخ های روی قاب پشتی را پر کنید.

در رندر اصلاح شده «رندرزدن(!)» صبحی، می توان بریدگی نمایشگر قطره طور را به جای سوراخ نمایشگر جایگزین کرد و با حاشیه بیشتر لبه پایین نمایشگر رو به رو شد. اینجا همچنان دوربین چهارگانه است و روزنه فلاش با این طراحی تصور می شود.

رندر اصلاح شده مطلب قبلی

رندر اصلاح شده مطلب قبلی

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هوآوی برای پرچمدار ۲۰۱۹ خود چه طراحی را در نظر دارد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *