خانه / تکنولوژی / هوآوی نوا ۳ ای (Huawei Nova 3E) نام چینی هوآوی پی ۲۰ لایت خواهد بود
کاکوفایل

هوآوی نوا ۳ ای (Huawei Nova 3E) نام چینی هوآوی پی ۲۰ لایت خواهد بود

می دانیم هوآوی قصد دارد در خانواده هوآوی پی ۲۰ (Huawei P20) یک پایین رده معرفی کند. این موضوع جدیدی نیست و می دانیم که هوآوی در چند نسل قبل نیز چنین ارایه ای داشته است. البته در عادت برخی شرکت ها می توان دید که مدل های مختلف را برای نامی که در آن بازار معروفیت بیشتر دارند، بازاریابی می کنند. سری هوآوی نوا (Huawei Nova) دستگاه هایی بودند که طرفداران ویژه داشتند و گویا در بازار چین معروف تر هستند. حال در جدیدترین شایعه منتشر شده می شنویم که هوآوی نوا ۳ ای (Huawei Nova 3E) نام چینی هوآوی پی ۲۰ لایت خواهد بود! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

هوآوی نوا 3 ای

هوآوی نوا ۳ ای

هوآوی نوا ۳ ای (Huawei Nova 3E) نام دیگر هوآوی پی ۲۰ لایت خواهد بود که برای بازار چین بازاریابی می شود اما این موضوعی نیست که ما بخواهیم به آن بپردازیم. این خبر از آن جهت اهمیت دارد که دوباره ظاهر کلی هوآوی پی ۲۰ را به ما نشان می دهد.

همانطور که در شایعات قبلی دیده بویدم هوآوی پی ۲۰ لایت با بریدگی نمایشگر که ترند این روزهاست عرضه خواهد شد. حسگر اثرانگشت روی قاب پشتی وجود دارد و دوربین دوگانه نیز اینجا دیده می شود. رنگ های هوآوی پی ۲۰ لایت نیز در این تصویر مشخص است و رنگ آبی که احتمالا رنگ خاص آن خواهد بود به نظر جالب می رسد.

در یک نمای دیگر رنگ صورتی هوآوی پی ۲۰ لایت را نیز نیز می بینید که اگر کمی به حافظه خود رجوع کنید می بینید که شبیه به این رنگ را یک جای دیگر هم دیده اید! بله، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس نیز در رنگ طلایی تقریبا همین شکل و شمایل را دارند.

نظر شما چیست؟ این طراحی و رنگ ها برای هوآوی پی ۲۰ لایت یا همان هوآوی نوا ۳ ای (Nova 3E) می تواند مناسب باشد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *