خانه / تکنولوژی / هوآوی میت ۲۰ ایکس را در کنار هوآوی میت ۲۰ پرو و هوآوی میت ۲۰ ببینید
کاکوفایل

هوآوی میت ۲۰ ایکس را در کنار هوآوی میت ۲۰ پرو و هوآوی میت ۲۰ ببینید

امروز عصر حدود ساعت ۵ در لندن هوآوی از خانواده جدید پرچمدارهای خود رونمایی خواهد کرد. تصور می شد خانواده هوآوی میت ۲۰ با احتساب هوآوی میت ۲۰ لایت که مدتی از رونمایی آن می گذرد، سه عضو داشته باشد اما حالا می بینیم که با لو رفتن هوآوی میت ۲۰ ایکس (Huawei Mate 20X) این خانواده ۳ عضو پرچمدار و یک میان رده خواهد داشت. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا هوآوی میت ۲۰ ایکس را در کنار هوآوی میت ۲۰ پرو و هوآوی میت ۲۰ ببینیم.

همانطور که در تصویر اصلی مطلب می بینید، خانواده هوآوی میت ۲۰ که امروز رونمایی خواهند شد، در کنار هم قرار گرفته اند. آ … البته اگر دقیق تر بخواهم بگویم، ماکت های آن ها را در کنار هم شاهد هستیم! به ترتیت از راست به چپ هوآوی میت ۲۰ ایکس، هوآوی میت ۲۰ و هوآوی میت ۲۰ پرو را شاهد هستید.

طراحی کلی هوآوی میت ۲۰ ایکس با هوآوی میت ۲۰ یکسان به نظر می رسد و هر دو یک نمایشگر کم حاشیه با بریدگی نمایشگر قطره ای دارند. دیروز اما در ترنجی دیدیم که هوآوی میت ۲۰ ایکس (Huawei Mate 20X) با قلم Stylus دیده شد. همچنین خواندیم که از جمله دیگر شایعات پیرامون هوآوی میت ۲۰ ایکس می توان به نمایشگر بزرگ ۷٫۲ اینچی اشاره کرد، چیزی که دیروز نیز کاربران ما در ترنجی به درایت بالای خود به آن اشاره کرده بودند. از آن جالب تر می توان به باتری ۵۰۰۰ میلی آمپری هوآوی Mate 20X اشاره کرد که سبب می شود این تبلت کوچک ۷ اینچی (!) عمر باتری خوبی هم داشته باشد. البته هنوز مشخص نیست قلم استایلوس دقیقا در این موبایل به چه کار می آید اما اگر مثل قلم گلکسی نوت ۹ یک قلم کاربردی باشد، کار سامسونگ واقعا در بازار سخت می شود.

هوآوی میت ۲۰ و میت ۲۰ ایکس با نمایشگر تخت و میت ۲۰ پرو با نمایشگر دو لبه خمیده ارایه خواهد شد. از نظر سخت افزاری انتظار می رود که هر سه دستگاه به چپیست ۷ نانومتری کایرین ۹۸۰ مجهز شوند و هر سه دوربین سه گانه داشته باشند که البته مکانیسم این دوربین روی هر سه دستگاه یکسان نیست.

نظر شما چیست؟ به نظر می رسد هوآوی با اضافه کردن قلم استایلوس به میت ۲۰ ایکس که نمایشگر بسیار بزرگ ۷٫۲ اینچی دارد، قصد دارد تا سری نوت سامسونگ را بازتعریف کند، دقیقا به همان سبکی که کره ای ها با ارایه اولین نسل خانواده نوت این کار را کردند. تنها در صورتی این اتفاق رخ می دهد که قلم استایلوس دقیقا مانند خانواده گلکسی نوت کاربرد داشته باشد. شما چطور فکر می کنید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *