خانه / پزشکی و سلامت / همسر افشین یداللهی درگذشت
کاکوفایل

همسر افشین یداللهی درگذشت

مریم رحمتیان خواهرزن افشین یداللهی، خبر درگذشت خواهرش شبنم رحمتیان را تایید کرد.

به گزارش نبض ما، ۲۵ اسفند سال گذشته بود که افشین یداللهی ترانه‌سرا در راه برگشت از هشتگرد با کامیون تصادف کرد و درگذشت. همسر و برادر همسر او نیز در این ماشین بودند. 

چندی پیش هم پرستو صالحی با انتشار عکسی از همسر افشین یداللهی روی تخت بیمارستان از مردم خواست برای بهبودی او دعا کنند. او با انتشار عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت: «ببخشید که عکس می‌ذارم، ببخشید که ناراحتتون می‌کنم ولی یهو این وسط نفس یکی حق می‌شه و دعاش می‌گیره و دل یک خانواده شاد می‌شه. برای شبنمِ افشین یداللهی دعا کنید. با آرزوی شفای همه بیماران. آمین.»

به گزارش نبض ما به نقل از روزنامه شهروند، آرش یداللهی برادر مرحوم افشین یداللهی ترانه سرای ایرانی خبر درگذشت شبنم رحمتیان همسر افشین یداللهی را تکذیب کرد. این در حالی است که امید ربانی‌فر از دوستان افشین یداللهی؛ با تأیید خبر درگذشت شبنم رحمتیان اعلام کرد؛ زمان تشییع و خاکسپاری وی  به‌زودی اعلام می‌شود. همچنین مریم رحمتیان که هم‌اکنون در بیمارستان و بر بالین شبنم رحمتیان حاضر شده است؛ در گفتگو با خبرنگار ایلنا خبر درگذشت خواهرش را تایید کرد.

پرستو صالحی (بازیگر سینما و از دوستان خانوادگی افشین یداللهی) هم به خبرنگار ایلنا گفت: خبر تکذیب درگذشت شبنم رحمتیان و تشکیل شورای پزشکی صحنت ندارد و ایشان امروز صبح درگذشت.

نوشته همسر افشین یداللهی درگذشت اولین بار در نبض ما پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *