خانه / دنیای خودرو / همایش داسترسواران در پارک پردیسان برگزار شد
کاکوفایل

همایش داسترسواران در پارک پردیسان برگزار شد

همایش داسترسواران در پارک پردیسان برگزار شد
جمعه ظهر تعدادی از دارندگان رنو داستر برای تبادل اطلاعات و برگزاری همایش، در پارکینگ ضلع جنوبی پارک پردیسان تهران، دور هم جمع شدند. در این همایش نسخه های مختلفی از رنو داستر حضور داشت.

از مدل های تک دیفرانسیل PE گرفته تا داسترهای دو دیفرانسیل با امکانات اضافی. وقتی با مالکان داستر در خصوص خودروهایشان صحبت می کردیم، اکثرا از نقاط قوت خودروهای خود صحبت می کردند. کیفیت بالای ساخت و سواری مناسب از دلایلی بود که این افراد برای خرید یک کراس اوور به نگین خودرو مراجعه کرده بودند. در میان این افراد، تعدادی از مالکان خودروهای خود را مجهزتر کرده بودند و گاهی امکانات ویژه تری در خودرو آن ها دیده می شد. طیف بالای رنگ خودروهای داستر حاضر در برنامه جذابیت خوبی را ایجاد کرده بود و در این میان افراد حاضر در پارک هم گاهای جذب این خودرو می شدند.
همایش داسترسواران در پارک پردیسان برگزار شد
بعد از حضور نماینده نگین خودرو، مشتریان در خصوص چالش های پیش رو با او صحبت کردند. در میان صحبت های مالکان داستر و نماینده نگین خودرو برخی ویژگی های مثبت این محصول و شرکت نگین خودرو اعلام شد و تعدادی از خریداران این خودرو هم برخی مشکلات خود را در میان گذاشتند. حضور نماینده رسمی از یک برند و شرکت در همایش های خودرویی تا حد زیادی می تواند در رضایت مشتریان نقش داشته باشد و روند رفع مشکل را سرعت ببخشد. در میان مالکان داستر دو دیفرانسیل افرادی بودند که به باطن خودرو خود اعتماد داشتند و تا به امروز با آن سفرهای متنوعی را تجربه کرده اند. تعدادی از مالکان داستر که به نمایندگی های نگین خودرو مراجعه کرده بودند، از سطح رضایت مناسبی برخوردار هستند.
همایش داسترسواران در پارک پردیسان برگزار شد

عکس ها: عرفان حمیدی

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *