خانه / تکنولوژی / هدیه طعنه آمیز هوآوی به خریداران آیفون Xs: این پاور بانک رو بگیر، لازمت میشه
کاکوفایل

هدیه طعنه آمیز هوآوی به خریداران آیفون Xs: این پاور بانک رو بگیر، لازمت میشه

حدودا یک هفته پیش بود که شاهد تیکه هوآوی به اپل بودیم که ۳ بار در سه توییت مجزا از اپل تشکر کرده بودند: مرسی! حالا امروز روز فروش آیفون Xs و آیفون Xs مکس است و هوآوی یک هدیه طعنه آمیز هوآوی به خریداران آیفون Xs که در صف پشت فروشگاه های اپل حضور دارند می دهد و روی آن نوشته شده است: این پاور بانک رو بگیر، لازمت میشه! در ادامه با ترنجی همراه باشید.

همانطور که می دانید عموما در روزهای اول عرضه آیفون های جدید در دنیا عموما صف های بزرگی تشکیل می شود. این صف دلایل مختلفی دارد، برخی (که نفوذ کافی برای دریافت دستگاه از اپل ندارند) برای تهیه برنامه های خود پیرامون این دستگاه می خواهند جز اولین نفرها باشند، برخی می خرند و در کمبود دستگاه در روزهای اولیه بازار، آن را به قیمت بالاتر می فروشند و برخی هم واقعا عاشقند!

هوآوی در اقدامی طعنه آمیز یک پاوربانک رایگان به افراد حاضر در صف خرید آیفون Xs می دهد که روی جعبه آن نوشته شده، لازمت میشه! مشخصا عمر باتری آیفون ها هیچ وقت خیلی بد نبوده است اما خب هوآوی به باتری های ۴۰۰۰ میلی آمپری خود می بالد. به یاد داشته باشید لزوما حجم باتری به معنی عمر باتری بهتر نیست.

جالب تر اینکه خریداران و طرفداران هوآوی در صفحه فیس بوک هوآوی موبایل ابراز ناراحتی کرده اند که چرا این پاوربانک نباید سهم ما باشد؟ ما با پولی که به سختی کسب کرده ایم موبایل هوآوی می خریم اما هوآوی پاوربانک ۱۰ هزار میلی آمپری سوپرشارژ نصیب خریداران آیفون Xs می شود! خب این گله کاربران تا حدی صحیح است اما اگر از نگاه خیلی سطحی نگاه کنیم! این در حقیقت تمسخر کاربران آیفون Xs است و هدف عمیق تری دارد. به هر حال کاربران هوآوی به این شکل ناراحتی خود را ابراز کرده اند!

نظر شما چیست؟ فکر می کنید هوآوی با این کارها می تواند تاثیر عمیق و مثبتی به جای بگذارد؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *