خانه / تکنولوژی / نینتندو سوییچ پشتیبانی از هدفون‌های بی‌سیم USB را دریافت کرد
کاکوفایل

نینتندو سوییچ پشتیبانی از هدفون‌های بی‌سیم USB را دریافت کرد

فریمور ۴٫۰ نینتندو سوییچ در اوایل این هفته منتشر شد، این بروزرسانی چند ویژگی جدید به همراه بهبودهای کلی را به همراه داشته است. حال کشف شده است که در آخرین بروزرسانی کنسول نینتندو سوییچ ویژگی پشتیبانی از هدفون‌های بی‌سیم USB نیز به این کنسول اضافه گردیده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

آخرین بروزرسانی کنسول نینتندو سوییچ آیکون‌های جدیدی برای پروفایل‌ها را دارا است که از بازی‌های Super Mario Odyssey و The Legend of Zelda: Breath of the Wild برگرفته شده‌اند. بازیکنانی که کنسول خود را به این نسخه بروز کرده‌اند قادر به انتقال پروفایل و سیو بازی‌های خود به سیستم دیگر می‌شوند.

نینتندو به نکته خاصی اشاره نکرده است اما کاربران وب سایت ردیت کشف کرده‌اند که این بروزرسانی پشتیبانی از هدفون‌های بی‌سیم USB و همچنین دیگر وسایل USB را به همراه دارد. تنها کاری که کاربران باید انجام دهند این است که قطعه مورد نظر را در داک کنسول خود قرار دهند. همچنین گزینه‌ای برای کنترول حجم صدا در هنگام اتصال هدفون نیز وجود دارد.

تنها نکته منفی این است که این ویژگی تنها در زمانی که سوییچ در داک خود قرار دارد کار می‌کند. اگر از کنسول خود در حالت دستی استفاده می‌کنید قادر به بهره گیری از این ویژگی نیستید. البته راه فراری نیز وجود دارد و آن اتصال دریافت کننده به اداپتور USB نوع C است، البته این کار از سوی کمپانی پیشنهاد نشده است اما حداقل باعث اتصال هدفون می‌شود.

نظرات خود را با ترنجی در میان بگذارید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *