خانه / تکنولوژی / نگاه نزدیک به نمای جلو گلکسی نوت ۹
کاکوفایل

نگاه نزدیک به نمای جلو گلکسی نوت ۹

شایعات متعددی درباره گلکسی نوت ۹ می‌شنویم. امروز صبح شنبه است و قرار است با یک شایعه جدید از پرچمدار نیمه دوم سال ۲۰۱۸ سامسونگ آغاز شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاه نزدیک به نمای جلو گلکسی نوت ۹ داشته باشیم.

به صورت کلی انتظار داریم که طراحی گلکسی نوت ۹ بسیار شبیه به گلکسی نوت ۸ باشد. این شایعه نیست دقیقاً همین انتظار را تایید می کند. در تصویری که لو رفته است، آنچه که یک برچسب محافظ نمایشگر باید پوشش بدهند را می بینیم. به تصاویر زیر نگاه کنید:

گلکسی نوت ۹

گلکسی نوت ۹

گلکسی نوت ۹

گلکسی نوت ۹

ما در این باره خیلی کنجکاو شدیم و تصمیم گرفتیم که همین داده‌ها را برای گلکسی نوت ۸ نیز پیدا کنیم تا بتوان تفاوت طراحی گلکسی نوت ۹ و گلکسی نوت ۸ بهتر دریافت. تصویر زیر مربوط به همین دوره ها برای گلکسی نوت ۸ است:

گلکسی نوت ۸

گلکسی نوت ۸

همانطور که می بینید علاوه بر کم شدن حاشیه ها در لبه بالا و پایین موضوع قابل توجه دیگری نیست. تنها تفاوت را می توان در پیوسته بودن حسگر تشخیص نور محیطی دانست که البته موضوع مهمی نیست.

به صورت کلی همه می‌دانیم که همانند تغییر کم در طراحی گلکسی اس ۹ نسبت به گلکسی اس ۸، گلکسی نوت ۹ نسبت به گلکسی نوت ۸ همین دلیل تغییر ناچیز خواهد داشت پس انتظار ارتقاء ویژه در طراحی را نداشته باشید.

نظر شما چیست؟ این طراحی را برای گلکسی نوت ۹ نیز خوب می‌دانید؟ شخصا فکر می‌کنم که طراحی گلکسی نوت ۸ آنقدر خوب هست که یک سال دیگر هم ارزش تحمل کردن داشته باشد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *