خانه / تکنولوژی / نگاه نزدیک به رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T
کاکوفایل

نگاه نزدیک به رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T

حدودا یک هفته پیش بود که وان پلاس ۶T بنفش رسما معرفی شد و با هم در ترنجی به آن نگاهی گذرا داشتیم. با ترنجی همراه باشید تا امروز نگاهی نزدیک به رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T داشته باشیم.

رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T تا پیش از معرفی رسمی با نام Thunder Purple و پس از آن Electro-Optic Purple عنوان شد. این رنگ گرادیانت یکی از ویژه ترین رنگ هایی است که به صورت گرادیانت در موبایل های هوشمند دیده ایم.

وان پلاس 6T بنفش

وان پلاس ۶T بنفش

این رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T از بنفش روشن در پایین دستگاه آغاز می شود، در حقیقت از گوشه سمت راست و پایین آن روشن می شود و در عرض و طول به سمت مشکی می گراید. هر چه به لبه سمت چپ می روید رنگ مشکی بیشتر می شود و این گرادیانت در یک طرح S طور از پایین به سمت بالا ادامه دارد تا به لوگو وان پلاس  و دوربین دوگانه می رسد. بالا دستگاه مشکی مات است اما این رگه بنفشی که در میانه وان پلاس ۶T بنفش می بینیم واقعا جذاب است. همچنین حتما توجه دارید که آلومینیوم دور دستگاه نیز همرنگ قاب پشتی گرادیانت طور اسن.

در ادامه گالری تصاویر نگاه نزدیک به رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T را خواهیم دید:

رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس 6T
رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس 6T
رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس 6T
رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس 6T
رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس 6T
رنگ گرادیانت بنفش وان پلاس 6T

نظر شما درباره رنگ جدید گرادیانت بنفش وان پلاس ۶T چیست؟ به نظر ما که زیباست و این گستره تنوع به لطف قاب های شیشه ای پشت موبایل ها می تواند کاملا جذاب ظاهر شود.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *