خانه / تکنولوژی / نگاه نزدیک به بازی BRAWL STARS سوپرسل، پنجمین بازی این غول بازی ساز فنلاندی
کاکوفایل

نگاه نزدیک به بازی BRAWL STARS سوپرسل، پنجمین بازی این غول بازی ساز فنلاندی

سوپرسل با ارایه کلش آف کلنز (Clash Of Clans) در زمینه بازی موبایل و تجربه آنلاین آن یک پدیده شد. پس از آن کلش رویال نمونه بسیار موفق سوپرسل است که بدون شک می تواند از کلش آف کلز موفق تر یاد شود، یک بازی همزمان آنلاین پر هیجان که اساسا نمی توان گفت می دانید آخر بازی چه اتفاقی می افتد یا خیر. البته که کم کم از تکاپوی کلش رویال هم کاسته خواهد شد و سوپرسل می خواهد با دست پر به بازار باز گردد.

این بازی جدید سوپرسل در حقیقت پنجمین بازی فنلاندی هاست و نام آن BRAWL STARS یا به نوعی جنگ ستارگان است. امروز تیزر عمومی آن در بازی کلش رویال منتشر شده است و این یعنی ارایه بازی جدید خیلی نزدیک است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا نگاه نزدیک به بازی BRAWL STARS سوپرسل یعنی پنجمین بازی این غول بازی ساز فنلاندی داشته باشیم.

 

 

نبرد ۳ به ۳ در بازی BRAWL STARS

بازی جدید سوپرسل یعنی BRAWL STARS مشخصا یک بازی آنلاین است. در BRAWL STARS شما دو تیم سه نفره هستید. شاید این نبرد ۳ به ۳ در بازی BRAWL STARS نسبت به بازی های آنلاین ۱۰۰ نفره که می تواند ۱۰۰ نفر، ۵۰ تیم دو نفره یا ۲۵ تیم ۴ نفره مانند پابجی یا فورتنایت باشد اما این بازی جدید سوپرسل قوانین خود را دارد.

شخصیت های Brawl Stars

شخصیت های Brawl Stars

 در ارایه اولیه این ها شخصیت های Brawl Stars هستند و هر کدام ویژگی خود را دارند. مسلما شناخت هر کارت یا شخصیت در کنار همکاری تیمی مهم ترین کمک به پیروزی شما در این نبرد ۳ به ۳ خواهد بود. اگر اغراق نباشد سوپرسل مدعی است که چهار سال روی توسعه بازی Brawl Stars وقت گذاشته است و جالب است بدانید این بازی ابتدا به مانند کلش رویال عمودی (ایستاده) طراحی شده بود و سپس افقی ارایه شد.
Brawl Stars

Brawl Stars

شما چطور فکر می کنید؟ با توجه به ویدیوهایی که از بازی Brawl Stars دیدیم، فکر می کنید یک عنوان موفق دیگر از سوپرسل در راه است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *