خانه / تکنولوژی / نمایشگر Infinity O گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) لو رفت
کاکوفایل

نمایشگر Infinity O گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) لو رفت

گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) اولین موبایل سامسونگ با نمایشگر Infinity O خواهد بود و این با توجه به اعلام رسمی سامسونگ مبنی بر این که نوآوری های سامسونگ در میان رده های جدید هم رونمایی خواهد شد، قابل درک است. امروز نمایشگر Infinity O گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) لو رفته و ادامه با هم درباره آن صحبت خواهیم کرد.

سه هفته پیش بود که ترنجی خواندیم گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) با “سوراخ نمایشگر” به عنوان اولین موبایل تمام صفحه سامسونگ معرفی می شود‌ و پس از آن نیز گلس محافظ گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) لو رفت.


همانطور که در تصاویر بالا لو رفته از خط تولید گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) می بینید، نمایشگر Infinity O دستگاه دیده می شود. سوراخ نمایشگر یا همان بریدگی نمایشگر دایره ای در وسط آن قرار دارد که جایگاه دوربین سلفی است.

انتظار می رفت که بریدگی نمایشگر کوچک دایره ای گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) در یکی از سه موقعیت بالا دیده شود و ما شخصا گوشه نمایشگر را برای آن مناسب تر می دانستیم. چرا که در درجه اول این یک طراحی یکتاتر است و در درجه دوم مزاحم نوتیفیکیشن ها و دیگر موارد در نوار وضعیت بالای موبایل نمی شود.

هنوز درباره تاریخ معرفی رسمی سامسونگ گلکسی ای ۸ اس (Galaxy A8s) صحبت نشده است. نظر شما چیست؟ فکر می کنید این طراحی می تواند جذاب باشد؟ متاسفانه درباره حاشیه پایین نمایشگر اطلاعی در دست نیست که موضوع مهمی است.


درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *