خانه / تکنولوژی / نمایشگر Infinity O سامسونگ در ۱۲ طراح مختلف ثبت شده است
کاکوفایل

نمایشگر Infinity O سامسونگ در ۱۲ طراح مختلف ثبت شده است

نمایشگر Infinity O سامسونگ فعلا گزینه استفاده در گلکسی اس ۱۰ و گلکسی اس ۱۰ پلاس (یا شاید هم گلکسی اس ۱۰ ایکس) است. ما دو روز پیش در ترنجی خواندیم که احتمالا گلکسی اس ۱۰ لایت بدون نمایشگر Infinity O ارایه می شود. امروز اما حق اختراع سامسونگ را می بینیم که در آن نمایشگر Infinity O سامسونگ در ۱۲ طراح مختلف ثبت شده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا آن ها را ببینیم.

نمایشگر Infinity O

نمایشگر Infinity O

نمایشگر Infinity O

نمایشگر Infinity O

نمایشگر Infinity O

نمایشگر Infinity O

همانطور که نمایشگر Infinity O سامسونگ را در این ۱۲ طراح مختلف می بینید، سامسونگ حسابی به حالت های مختلف فکر کرده است. از بریدگی نمایشگر عریض تر مانند بریدگی نمایشگر آیفون X تا بریدگی نمایشگر دوربین دوگانه روی گوشه سمت راست و لبه های متفاوت بالا و پایین همه و همه ۱۲ طرح متفاوت را نمایش می دهند. برخی طرح های نمایشگر Infinity O در حالت های A, ‌B و D فقط در میزان گرد بودن لبه ها متفاوتند و برخی مثل E, F و H در لبه های خمیده نمایشگر متفاوتند.

جالب است که میزان حاشیه نمایشگر مدل های L و K در این پتنت مشخص است و این تقریبا شاید به این معنا باشد که مدل های بالایی واقعا حاشیه نمایشگر قابل نمایشی ندارند. در حقیقت سامسونگ با این طرح ها برای نمایشگر Infinity O خود با پرهیز از به کار بردن عبارت ناچ (Notch) تقریبا دست خود را برای هر انتخابی باز گذاشته است.

شما چطور فکر می کنید؟ شاهد کدام یک از این طرح ها برای کدام مدل موبایل از سامسونگ خواهیم بود؟ مشخصا فکر می کنید کدام نمایشگر Infinity O در گلکسی اس ۱۰ استفاده شود؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *