خانه / تکنولوژی / نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ با رزلوشن ۴K و اندازه ۶.۶ اینچی عرضه خواهد شد؟
کاکوفایل

نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ با رزلوشن ۴K و اندازه ۶.۶ اینچی عرضه خواهد شد؟

تقریبا هر سال و برای هر نسل جدید گلکسی نوت شایعه نمایشگر ۴K را می شنویم و هر سال هم محقق نمی شود. امروز خبری آمده که می گوید شاید نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ با رزلوشن ۴K و اندازه ۶.۶ اینچی عرضه شود. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا کمی درباره آن گپ بزنیم.

نمایشگر آیفون Xs مکس ۶.۵ اینچی است و تصور نمایشگر ۶.۶ اینچی برای گلکسی نوت ۱۰ اصلا موضوع دور از انتظاری نیست، به خصوص که گلکسی نوت ۹ نیز خود ۶.۴ اینچی ارایه شده است. در حقیقت با کمتر شدن حاشیه و حق اختراع های نمایشگر Infinity O سامسونگ اصلا بعید نیست که این اندازه را برای نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ متصور شویم. از این ها گذشته ما یک ماه پیش در ترنجی خواندیم که نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) برابر ۶٫۶ اینچ و با نسبت تصویر عریض تر خواهد بود.

البته که اگر نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ با اندازه ۶.۶ اینچی ارایه شود دیگر تفاوت با نمایشگر Infinity Flex سامسونگ که در حالت باز شده ۷.۳ اینچ است خیلی کم می شود و با این تفاوت که در گلکسی نوت ۱۰ نسبت تصویر عقلانی تری را شاهد خواهیم بود.

رزلوشن ۴K برای نمایشگر گلکسی نوت ۱۰ اما بخشی است که من شخصا احتمالش را خیلی زیاد نمی بینم اما بعید هم نیست. به هر حال سامسونگ روی واقعیت مجازی (VR) سرمایه گذاری زیادی کرده است و شاید بخواهد در گلکسی نوت ۱۰ هم یک فاکتور تهیج ویژه ای در نظر بگیرد و این همان است ولی امیدواریم این اتفاق رخ ندهد. استفاده از رزلوشن ۴K فقط به صحبت ساده است، مصرف باتری بیشتر و عملکرد پایین تر در بازی و برنامه ها به دلیل پردازش سنگین تر از جمله مواردی است که شرکت ها را از استفاده پنل ۴K روی موبایل دور نگاه داشته و تا کنون فقط سامورایی ها ۳ دستگاه ۴K تولید کرده اند.

دو ماه پیش بود که در ترنجی خواندیم کدنام گلکسی نوت ۱۰ (Galaxy Note 10) داوینچی است. همچنین خوانده ایم که شاید گلکسی نوت ۱۰ بدون جک ۳٫۵ میلی متری صدا عرضه شود. نظر شما چیست؟ شما درباره گلکسی نوت ۱۰ چطور فکر می کنید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *