خانه / دنیای خودرو / نظرسنجی بهترین خودرو سال ۹۶ با اتفاقات عجیب تا به این لحظه!
کاکوفایل

نظرسنجی بهترین خودرو سال ۹۶ با اتفاقات عجیب تا به این لحظه!

نظرسنجی بهترین خودرو سال 96 با اتفاقات عجیب تا به این لحظه!
گروه مستند اسب بخار، برای دومین سال نظرسنجی تخصصی بهترین خودروهای بازار ایران را در سال ۹۶ برگزار کرده است.

این نظرسنجی از ۲۹ بهمن ماه سال جاری آغاز شده تا پایان اسفند ماه نیز ادامه دارد. طی این روزها، مخاطبان و مالکان خودروهای مختلفی به سایت اسب بخار مراجعه کرده اند و در این نظرسنجی به سوالات بیست گانه پاسخ داده اند. از روز اول تا به امروز شاهد آن هستیم که به صورت ساعتی ناگهان به خاطر حضور قشری خاص از علاقه مندان به خودرو، امتیاز خودروها در حال تغییر است و شاید اول بودن یک خودرو چند دقیقه هم در سایت اسب بخار طول نکشد. یکی از قابلیت های ویژه و صادقانه این نظرسنجی، امکان پیگیری لحظه ای آمار و نتایج نظرسنجی است. همچنین برخی مخاطبان هم نکاتی را به عوامل برگزاری این نظرسنجی یادآوری کردند و باعث شد تا جدول و لیست خودروها تکمیلتر شود. همچنین با هر IP می توان تنها یکبار در نظرسنجی شرکت کرد.
یکی از عجیبترین اتفاقات این نظرسنجی، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است. ام وی ام ۳۱۵ هاچبک که از روز اول برگزاری نظرسنجی و طبق سابقه سال گذشته، نتوانسته بود جایگاه خوبی را به دست آورد، امروز در دو بخش نظرسنجی اول شده و بهترین امتیازات را به دست آورده است. در ساعت ۲۱:۱۰ دقیقه روز دوم اسفند ماه ۱۳۹۶، ام وی ام ۳۱۵ هاچبک توانسته تا به عنوان بهترین خودرو رده ۴۰ تا ۷۰ میلیون تومان شناخته شود و در کمتر از یک روز فاو بسترن B30 را پشت سر گذارد. همچنین در بخش بهترین هاچبک و هاچبک کراس بازار کشور هم توانسته از سایر رقبا پیش بیافتد. در این نظرسنجی جایگاه سوزوکی گرندویتارا هم تغییر کرده و او هم در دو بخش به مقام اول تا این لحظه رسیده است. همچنین در این نظرسنجی بر خلاف سال گذشته، تمام محصولات هایما خوب ظاهر شده اند و جایگاه های اول را در بخش های مختلف این رویداد به خود اختصاص داده اند.

اگر می خواهید خودرو محبوب شما در نظرسنجی پیشتاز باشد، می توانید لینک صفحه نظرسنجی را برای دوستان و آشنایان خود ارسال کنید. همچنین اگر تا به این لحظه در نظرسنجی شرکت نکرده اید، می توانید در کمتر از یک دقیقه نظرات خود را ثبت کنید.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *