خانه / تکنولوژی / نشریه Consumer Reports: خرید گوشی سامسونگ گلکسی S7 بر اپل آی‌فون ۸ ارجحیت دارد!
کاکوفایل

نشریه Consumer Reports: خرید گوشی سامسونگ گلکسی S7 بر اپل آی‌فون ۸ ارجحیت دارد!

مجله غیرانتفاعی Consumer Reports توصیه‌های بی‌طرفانه‌ای را به خوانندگان خود ارائه می‌دهد. در آخرین بررسی که توسط این نشریه در زمینه صنعت گوشی‌های هوشمند به‌عمل آمده است، مجله مذکور به خوانندگان خود توصیه کرده است که گوشی سال ۲۰۱۶ گلکسی S7 سامسونگ را با اولویتی بالاتر نسبت به برند جدید آی‌فون ۸ اپل خریداری کنند. این موضوع تصادفی نیست و نه تنها مدل گلکسی سال گذشته، بلکه گوشی‌های سال جاری شامل گلکسی S8 و S8 پلاس را نیز بالاتر از آی‌فون ۸ قرار می‌دهد.

Consumer Reports به هریک از گوشی‌های گلکسی S8 و S8 پلاس سامسونگ امتیاز ۸۱ را داده است. اپل آی‌فون ۸ و گلکسی S7 هر دو در امتیاز ۸۰ با یکدیگر برابر هستند. بر خلاف این برابری، نشریه به خریداران اسمارت‌فون توصیه می‌کند که به جای گوشی جدید آی‌فون ۸، گوشی قدیمی‌تر گلکسی S7 را به خاطر طول عمر طولانی‌تر باتری و کیفیت بهتر مکالمه خریداری کنند. پس از آی‌فون ۸ اپل، گوشی‌های سامسونگ گلکسی‌نوت ۸ و ال‌جی G6 نیز توسط Consumer Reports مورد ارزیابی قرار گرفتند که هر دو دستگاه امتیاز ۸۰ را به خود اختصاص دادند.

استقبال مشتریان از گوشی اپل آی‌فون ۸ برای یک آی‌فون جدید به‌صورت معمول نبوده است. زیرا برخی از خریداران بالقوه منتظرند که پیش از تصمیم‌گیری، ابتدا گوشی اپل آی‌فون X را بررسی نمایند. ممکن است برخی از خریدهای آی‌فون ۸ برای مدتی به تعویق افتاده باشند تا تنها پس از عرضه آی‌فون ۱۰ (مدل مربوط به دهمین سالگرد عرضه آی‌فون) در تاریخ ۳ نوامبر انجام شوند. هفته گذشته به شما گفتیم که نظرسنجی درون فروشگاهی که توسط یک مرکز اوراق بهادار انجام شده است، نشان می‌دهد در ایالات متحده، گوشی آی‌فون ۷ فروش بهتری نسبت به آی‌فون ۸ داشته است.

نوشته نشریه Consumer Reports: خرید گوشی سامسونگ گلکسی S7 بر اپل آی‌فون ۸ ارجحیت دارد! اولین بار در پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *