خانه / دنیای خودرو / نسل جدید پژو ۲۰۸ در راه است
کاکوفایل

نسل جدید پژو ۲۰۸ در راه است

نسل حدید پژو ۲۰۸ بر روی جاده‌های برفی اروپا شکار شد و عکاسان جاسوسی اقدام به ثبت تصاویر این مدل نمودند. نسل جدید ۲۰۸ بزرگتر از مدل قبلی خواهد بود و عناصر طراحی‌های مختلف را که الهام گرفته از موضوع زیبایی شناختی شرکت است را در خود جای داده و علاوه بر آن ویژگی‌هایی دارد که با مدل‌‌هایی ۳۰۰۸، ۵۰۸ و ۵۰۰۸ شباهت داشته باشد. در بخش جلویی، یک پنجره دو طرفه جدید با چراغ های زاویه دار و نوارهای مادون قرمز وجود دارد که در ابتدا روی ۵۰۸ سدان و واگن دیده بودیم.

این وسیله نقلیه خاص و زیبا یک مدل پنج درب است و به نظر می‌رسد که بدن طولانی‌تر و گسترده تر نسبت به گذشته، فضای داخلی بیشتری را برای سرنشینان مهیا می‌کند. ۲۰۸ معماری CMP گروه PSA برای وسایل نقلیه کامپکت را یدک می‌کشد، که در حال حاضر DS3 Crossback بر همین اساس موجود داریم و همچنین نسل بعدی اوپل کورسا نیز از آن بهره خواهد برد. طیف وسیعی از موتورهای بنزینی و دیزلی توربو شارژر سه و چهار سیلندر برای مدل جدید ۲۰۸ در نظر گرفته شده و گفته می‌شود ۲۰۸یک نسخه تمام الکتریکی با باتری قدرتمند خواهد داشت و این می‌تواند برای علاقه‌مندان اروپایی بسیار خبر خوشی باشد.

در نسل گذشته، طیف پیشرانه‌ها از موتور ۱.۲ لیتر تنفس طبیعی شروع می‌شد و با پیشرانه ۱.۶ لیتری پایان می‌یافت. ترمزهای جلو دیسکی و مجهز به سیستم‌های ترمز ضد قفل ABS، توزیع نیروی الکتریکی EBD، کنترل پایداری ESP و ترمز اضطراری EBA، برخی از تجهیزات ایمنی این خودرو را تشکیل می‌دهند.

نوشته نسل جدید پژو ۲۰۸ در راه است اولین بار در چرخان پدیدار شد.

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *