خانه / تکنولوژی / نسخه دوم آپدیت اندروید ۹ آزمایشی گلکسی اس ۹ ارایه شد
کاکوفایل

نسخه دوم آپدیت اندروید ۹ آزمایشی گلکسی اس ۹ ارایه شد

می دانیم که دو هفته از ارائه آپدیت اندروید ۹ گلکسی اس ۹ می گذرد. این آپدیت در حال حاضر در فاز آزمایشی قرار دارد و امشب نسخه دوم آپدیت اندروید ۹ آزمایشی گلکسی اس ۹ ارایه شد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا درباره آن صحبت کنیم.

نسخه دوم آپدیت اندروید ۹ آزمایشی گلکسی اس ۹ ارایه شد

نسخه دوم آپدیت اندروید ۹ آزمایشی گلکسی اس ۹

نسخه دوم آپدیت آزمایشی اندروید ۹ گلکسی اس ۹ امروز صبح در کره جنوبی برای کاربرانی که در برنامه آپدیت آزمایشی آن بودند ارایه شده است. این آپدیت برای گلکسی اس ۹ با شماره ساخت G960FXXU2ZRKL و برای گلکسی اس ۹ پلاس با شماره ساخت G965FXXU2ZRKL عرضه می شود.

همینطور که در لیست تغییرات نسخه دوم آپدیت آزمایشی اندروید ۹ گلکسی اس ۹ می بینید، پیشرفت دوربین سلفی، روشنایی چهره های پس زمینه، افزایش پایداری و وصله امنیتی ماه نوامبر با آن ارایه می شود. حجم این آپدیت در کره جنوبی ۷۰۰ مگابایت و در بریتانیا ۱۷۲۹ مگابایت گزارش شده که عجیب است چون لیست تغییرات برای هر دو منطقه یکسان است.

در حالی که برخی از برندها آپدیت اندروید ۹ را برای پرچمداران خود یا دستگاه‌های دیگرشان ارائه کرده‌اند سامسونگ در حال ارائه نسخه های آزمایشی آپدیت اندروید ۹ برای پرچمدار نیمه اول سال ۲۰۱۸ خود است. البته می دانیم که این شرکت کره ای رابط کاربری خود را به شدت شخصی سازی می کند و در آپدیت اندروید ۹ بازاریابی جدیدی روی آن داشته است. در حقیقت یکی از دلایل تاخیر را در رابط کاربری One UI سامسونگ می توان دید.

نظر شما چیست؟ عموما وارد برنامه های آزمایشی را آپدیت جدید سیستم عامل می شوید؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *