خانه / تکنولوژی / نسخه آزمایشی اندروید ۸٫۱ برای وان پلاس ۵ و ۵تی منتشر شد
کاکوفایل

نسخه آزمایشی اندروید ۸٫۱ برای وان پلاس ۵ و ۵تی منتشر شد

وان پلاس شاید شرکتی باشد که به تازگی کار خود را در عرصه موبایل شروع کرده است اما از نظر کیفیت کاری عالی عمل کرده است و گوشی‌های این کمپانی با قدرت از خیلی گوشی‌های دیگر عملکرد بهتری دارند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.گوگل چند ماه پیش به صورت رسمی از نسخه هشتم سیستم عامل اختصاصی خود با نام اندروید اوریو رونمایی کرد و ویژگی‌های زیادی را در این نسخه قرار داد و گوشی‌های زیادی این نسخه را دریافت خواهند کرد. یکی از این گوشی‌ها وان پلاس ۵تی و برادر کوچکش وان پلاس ۵ می‌باشند که وان پلاس نسخه‌های آزمایشی را برایشان منتشر کرده است.

موردی که در نسخه‌های آزمایشی وجود داشت این بود که نسخه ۸٫۰ اندروید اوریو برای تست منتشر شده بود و خبری از نسخه ۸٫۱ نبود ولی به تازگی و طی یک بروزرسانی تازه، وان پلاس نسخه ۸٫۱ را نیز برای کاربران این دو دستگاه منتشر کرده است که شامل بهبود‌هایی نسبت به نسخه ۸٫۰ بوده است و ویژگی جدیدی نیز به این نسخه اضافه شده است.

این ویژگی به شما کمک می‌کند که برای پاسخ به تماس دریافتی دیگر لازم به لمس صفحه نمایش نداشته باشید و با بلند کردن تلفن‌همراه، تماس به صورت خودکار پاسخ داده می‌شود که مقداری بد نیز به نظر می‌رسد ولی می‌توانید این ویژگی را همانند ویژگی‌های دیگر خاموش کنید تا در آینده دچار مشکل نشوید.همچنین در زمینه بازی و گرافیکی نیز بهبود‌هایی ایجاد شده است که وان پلاس ۵ و وان پلاس ۵تی را سریع‌تر از قبل کرده است. همچنین بسته امنیتی ماه فبریه نیز در این آپدیت قرار گرفته است.

نظر شما چیست؟ آیا دارنده وان پلاس ۵ یا ۵تی هستید؟ بهبود‌های انجام شده چه قدر در سرعت و عملکرد دستگاه تاثیر گذاشته است؟

درباره ی 2po

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *